Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

Archiv výsledků závodů a článků  

Kompletní aktuální výsledky naleznete na www.ploutve.info.


Archiv článků a výsledků


Finále ligy mládeže - Liberec  
18.-19.11.2017

Tým mládeže Čochtanklubu dosáhl ve Finále ligy mládeže 2017 na celkové 3. místo

Žďárští ploutvaři mají třetí nejlepší mládež v republice

O víkendu 18. a 19. listopadu 2017 se šest nejlepších týmů České republiky sjelo do Liberce, aby zde rozhodly o vítězi Ligy mládeže v ploutvovém plavání za rok 2017. Tohoto prestižního vyvrcholení celoroční klubové soutěže mládeže do 15 let se zúčastňují tři nejlepší kluby z Čech a tři nejlepší kluby z Moravy a Slezska. Účast v závodě si vybojovali i ploutvoví plavci ze žďárského Čochtanklubu. Soupeřem jim byly kluby Laguna Nový Jičín, KSP Olomouc, Aqua klub Liberec a pražské týmy Modrá Hvězda a KMP Pulec.

Za každý tým závodilo maximálně 16 chlapců a dívek ve třech věkových kategoriích a každý z nich odplaval za víkend 4 – 5 závodů. V nejmladší kategorii E (11 let a mladší) se nejvíce dařilo Veronice Přibylové, která ovládla všechny své disciplíny a z Liberce si dovezla čtyři první místa. Veronika navíc získala i pohár pro nejlepší závodnici své kategorie. Mezi chlapci dosáhl na nejlepší výsledky Jan Starý, který obsadil jedno druhé místo a několik pozic pod stupínky vítězů. Štafeta kategorie E ve složení Přibylová, Krejčíková, Piechula a Starý vybojovala 2. místo.

Oporou kategorie D (12 a 13 let) byl Ondřej Hrdina, který vybojoval jedno druhé a dvě 3. místa. Velice slušné výkony podali i ostatní závodníci, kteří obsazovali pozice okolo 10. místa.

Mezi nejstaršími závodníky (kategorie C) si nejlépe vedla Adéla Švomová, která si doplavala pro jednu zlatou a čtyři stříbrné pozice. V chlapcích ji s jedním druhým a čtyřmi třetími místy skvěle doplnil Matěj Novák. Pro první místo si dojela i štafeta ve složení Švomová, Zedník, Hrašková, Novák a získala tak cenné body pro svůj klub.

V celkovém pořadí týmů ve Finále ligy mládeže zvítězil tým Nového Jičína, druhé místo vybojovalo družstvo Liberce, těsně následováno žďárskými ploutvaři. Čtvrté místo putovalo do Olomouce, páté a šesté do Prahy. Pro žďárský Čochtanklub je to historicky nejlepší umístění ve Finále ligy mládeže. Doposud nejlepším výsledkem bylo čtvrté místo z roku 2002.

(nov)
MČR v DPP všech kategorií - Velké Dářko
3. kolo Českého poháru v DPP - Tovačov
 
17.6.2017 a 24.6.2017

Tým žen Čochtanklubu dosáhl v Českém poháru v DPP na celkové 3. místo

Čochtanklub úspěšný na MČR a v Českém poháru v DPP

V sobotu 17. června uspořádal žďárský Čochtanklub na Velkém Dářku Mistrovství ČR v distančním plavání s ploutvemi (DPP), které bylo zároveň i 2. kolem Českého poháru v DPP. I přes nepříznivé počasí se závodů zúčastnilo 100 závodníků ze všech kategorií, z čehož 14 závodníků bylo z Čochtanklubu.

Nejlepších výsledků dosáhli žďárští plavci v seniorské kategorii. Mezi ženami zvítězila Lucie Havlová a stala se tak mistryní České republiky. Mezi muži se nejlépe vedlo plavajícímu trenéru Michalu Smolíkovi, který si vyplaval stříbrnou medaili. Ve veteránské kategorii uspěl Petr Bezchleba, který na kilometrové trati získal stříbrnou placku.

Juniory nejlépe zastoupil Petr Přibyl, který si doplaval pro bronzovou medaili. Mezi dívkami unikly stupně vítězů Adéle Švomové, která skončila na 4. místě. V žákovské kategorii se dařilo Natálii Krejčíkové, která se umístila na 3. místě těsně před svojí týmovou kolegyní Veronikou Přibylovou.

O týden později se závodníci Čochtanklubu zúčastnili posledního kola seriálu DPP v Tovačově. Celkové první místo mezi ženami získala Lucie Havlová, která vyhrála i poslední závod. Bronzovou medaili z posledního závodu vybojoval Michal Smolík a získal tak i první místo v Českém poháru v DPP. V juniorské kategorii zvítězil Matěj Novák, což mu vyneslo 3. pozici v celé soutěži. Třetím místem v posledním závodě ho doplnil Petr Přibyl. Mezi žákyněmi obsadila Veronika Přibylová druhé místo a získala tak celkově bronzové umístění v poháru.

V celkovém pořadí týmů v Českém poháru se podařilo mužstvu mužů i žen shodně vybojovat 3. místo.

(nov)
MČR v PP a RP všech kategorií - Zlín  
26.-28.5.2017

Tým Čochtanklubu na MČR ve Zlíně 2017

Čochtanklub si vyplaval několik titulů MČR

Od 26. do 28. května proběhlo ve Zlíně Mistrovství ČR jednotlivců v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění. Závody byly určeny pro žákovské, juniorské i pro seniorské kategorie a tým Čochtanklubu měl ve vysoké konkurenci silné zastoupení. Žďárský klub reprezentovalo 22 závodníků.

V nejmladší kategorii E se nejlépe dařilo Veronice Přibylové, která vybojovala jeden titul mistryně ČR, tři 2. místa a jednu bronzovou medaili. V kategorii D se těsně pod stupni vítězů umisťoval Ondřej Hrdina, který společně s Adamem Smolíkem, Markem Musilem a Robinem Štylem získal zlatou medaili ve štafetě na 4x100pp. Zahanbit se nenechala ani děvčata, která ve složení Klára Mašková, Klára Slámová, Karolína Šípková a Denisa Chourová obsadila ve štafetě druhé a třetí místo.

Mezi juniory se nejlépe vedlo Adéle Švomové, která získala třikrát titul mistryně ČR, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Navíc se jí dařlo i mezi ženami, kde celkově obsadila první a třetí místo. Výborné výkony předvedl i Matěj Novák, který získal jednu zlatou, dvě stříbrné a tři bronzové placky.

V silné konkurenci mužů se dařilo Davidu Musilovi, který vybojoval dva bronzy. Podobně se se silnou konkurencí vypořádal i Filip Dlouhý, jenž získal bronzovou medaili. Svoji vzrůstající výkonnost potvrdili i Filip Hraško a Lucie Havlová, kteří obsazovali pozice okolo 5. místa. Mužům společně s Matějem Novákem se podařilo vyhrát štafetu na 4x200pp a na 4x100pp získali stříbro.

Příslibem do budoucnosti byly i výkony dalších závodníků, kteří se umisťovali od 6. do 15. místa.

(nov)
2. kolo Moravskoslezské ligy mládeže - Žďár nad Sázavou  
11.3.2017

Žďárský tým pro MSLM 2017
  • Ve dnech 11.-12.2.2017 uspořádal náš klub nový závod Žďárský gumák: Výsledky.

MČR v DPP všech kategorií - Velké Dářko  
11.6.2016

Přípravy na start kategorie D a veteránů na MČR v DPP na Velkém Dářku 2016

Čochtanklub na MČR v distančním plavání s ploutvemi vybojoval 8 medailí

V sobotu 11.6.2016 žďárský Čochtanklub uspořádal na Velkém Dářku Mistrovství ČR v distančním plavání s ploutvemi (DPP) všech kategorií. Závodníci plavali tratě v délce 500 metrů až 4 km. Závodu se zúčastnilo 108 plavců z 12 klubů. Uspořádání závodu podpořilo město Žďár nad Sázavou.

Největších úspěchů dosáhli žďárští plavci v juniorské kategorii. Pro stříbrnou medaili na trati 4000 m si doplaval Filip Hraško. V dívkách se ve stejné disciplíně stala Mistryní České republiky Jana Koubková.

V dorostu si na trati 2000 m pro stříbrnou medaili doplaval Matěj Novák. Na nepopulární 4. pozici dokončila závod starších žákyň na 1000 m Romana Hrašková. V chlapcích v této kategorii na 7. místě doplaval Petr Přibyl. Velmi slušný výkon v závodě na 500 m podala i Veronika Přibylová, která vybojovala 6. místo v kategorii mladších žákyň.

I ostatní závodníci se neztratili a podali slušné výkony a zároveň získali cenné zkušenosti do dalších závodů na volné vodě.

V seniorské kategorii uspěl plavající trenér Michal Smolík, který dokončil závod na 4 km na 3. místě. Ve veteránské kategorii si doplaval na kilometrové trati pro stříbrnou medaili i druhý trenér Petr Bezchleba.

Výsledky z MČR v DPP Velké Dářko 2016 (PDF)

(kra)
MČR v PP a RP všech kategorií - Liberec  
27.-29.6.2016

Tým Čochtanklubu na MČR v Liberci

Čochtanklub dovezl z Liberce několik titulů Mistr ČR v plavání s ploutvemi

Vyvrcholením bazénové části sezóny pro ploutvové plavce žďárského ČOCHTANKLUBU se o víkendu stalo třídenní Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění, které proběhlo na padesátimetrovém bazéně v Liberci. Tento závod byl vypsán pro kategorii dospělých i pro všechny juniorské a žákovské kategorie. Žďárský klub reprezentovalo celkem 15 závodníků.

Vynikajících výsledků v mladších žákyních dosáhla Veronika Přibylová, která si doplavala pro 2 tituly Mistra ČR, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medailí. Ve starších žácích ji skvěle doplnil ziskem jedné bronzové medaile její bratr Petr Přibyl.

Nejlepších výsledků v kategorii 14 – 15 let dosáhla Adéla Švomová, která vybojavala 1 titul Mistra ČR, dvě stříbrné medaile a jeden bronz. V chlapcích stejně úspěšně bojoval Matěj Novák, který si vyplaval dva tituly Mistra ČR a jednu stříbrnou medaili.

V juniorech se dařilo Filipovi Hraškovi, který na jedné trati zvítězil a k tomu přidal stříbrnou a bronzovou medaili. Příjemným překvapením byly výkony Vojtěcha Dvořáka, který vylovil z liberecké padesátky jednu stříbrnou a dvě bronzové placky. V juniorkách se těsně pod stupní vítězů umisťovala Lucie Havlová.

Standardně vynikající výkony podal v mužské kategorii Marek Páral, který vybojoval dvě stříbrné medaile a jednu bronzovou pozici. Svou výkonnost potvrdil i David Musil, který si doplaval pro jedno stříbro a dva bronzy. Dvě nepopulární bramborové medaile získal Filip Dlouhý.

Tito tři dospělí závodníci, doplněni o Vojtu Dvořáka, byli základem úspěšných štafet 4x100PP a 4x200PP, v kterých naši muži vybojovali stříbrnou a bronzovou medaili. Příslibem do budoucnosti byly i výkony ostatních závodníků, kteří se umisťovali od 6. do 15. místa.

(kra)
2. kolo Moravskoslezské ligy mládeže - Žďár nad Sázavou  
12.3.2016

Adéla Švomová na startu stříbrné 100 RP

Romana Hrašková příjemně překvapila své trenéry!

Padající vločky sněhu přivítaly v sobotu 12.3.2016 v žďárském bazénu 110 mladých závodníků z šesti klubů Moravy a Slezska. 2. kolo Moravskoslezské ligy v plavání s ploutvemi a v rychlostním potápění za podpory města úspěšně uspořádal žďárský ČOCHTANKLUB. Domácí oddíl reprezentovalo 21 závodníků a závodům přihlížela i plná galerie diváků.

V nejmladší kategorii E (11 let a mladší) si nejlépe vedla Veronika Přibylová, která o dohmat zvítězila na trati 15RP/10PP a v dalších závodech vybojovala ještě 2. a 3. místo. Závodu se zúčastnil

V kategorii D (12-13 let) příjemně své trenéry překvapila Romana Hrašková, která vybojovala zlatou medaili na trati 100 RP a na dvojnásobné trati doplavala na bronzové pozici. Jen těsně pod stupni vítězů se několikrát umístil Petr Přibyl. Na konci závodního dne štafeta kat. D na 4x50PP ve složení Romana Hrašková, Robin Štyl, Petr Přibyl a Marek Musil vybojovala cennou bronzovou příčku.

Nejstaršími závodníky účastnících se ligy mládeže jsou děti ve věku 14 – 15 let. Žďárský klub výborně reprezentovala Adéla Švomová, která si po delší zdravotní pauze doplavala pro tři stříbrné medaile. Adéle se také podařilo získat pohár pro 2. nejlepší dívku závodu ze všech kategorií.

Pro cca 10 žďárských závodníků to byly první závody v životě a všichni to úspěšně zvládli a svými výkony pomohli klubu. V celkovém pořadí klubů se ČOCHTANKLUB umístil na třetím místě a po dvouch kolech ligy je průběžně na pátém místě. V následujících dvou kolech se budou závodníci domácího oddílu snažit probojovat na třetí příčku, která zaručuje postup do Finálového kola na podzim.

(kra)
1. kolo Světového poháru - Poznaň, Polsko  
23.-24.1.2016

David Musil vybojoval 3. místo na Světovém poháru!

David Musil vybojoval 3. místo na Světovém poháru!

O víkendu 23. – 24. ledna se v polské Poznani uskutečnilo první kolo světového poháru s v plavání s ploutvemi. Ze žďárského Čochtanklubu se zúčastnili tři závodníci Petr Bezchleba (1978), David Musil (1997) a Filip Dlouhý (1998). Program závodů začínal již v pátek, kdy proběhla registrace závodníků a trénink. Bazén má olympijské parametry, celé centrum v Poznani je koncipováno velice komplexně a obsahuje plavecký a skokanský bazén, welness centrum, tento areál je potom současně využíván také pro výstavy a různé společenské akce. Vedle tohoto komplexu jsou venkovní bazény a areál, sjezdovka a kanál pro další vodní sporty. Poznaň má půl milionu obyvatel. Ubytování bylo zajištěno také ve větším hotelu 3 minuty od bazénu. První noc nás ve tři ráno probudil požární poplach v hotelu a musely jsme všichni vyjít před budovu, kde běhalo pár hasičů, kteří nám nakonec řekli, že je vše v pořádku a my kolem 4 hodiny zase mohli jít spát.

Závodní program začínal v sobotu. Každý závodník mohl plavat 3 tratě v rámci světového poháru, případně dvě disciplíny navíc mimo vybrané. V dopoledním programu nastoupil Petr Bezchleba na trati 50 RP (pod vodou na nádech) a získal 12. místo časem 17,75 (vítěz 14,85). Premiéru si odbyl také David Musil a nastoupil ve své nejsilnější disciplíně 400 RP (plavání s ploutvemi pod vodou s dýchacím přístrojem), byl to jeho první závod v nové ploutvi SHARKFIN, která mu došla v týdnu před závodem, ale se vším se vyrovnal skvěle, závod dokončil v čase 3:07,43 a dohmátl jako třetí a potvrdil tím, již velice vysoký loňský vzestup své výkonnosti a předpoklad v letošním roce plavat v reprezentaci.

V odpolední programu nastoupil Petr Bezchleba na trati 50 BF (plavání se dvěma gumovými ploutvemi a šnorchlem stylem kraul) dohmátnul v čase 23,53 a po nevydařeném startu tak vybojoval 14. místo, další disciplínou bylo 100 RP (pod vodou), kde nastoupil Filip Dlouhý, který vybojoval 7. místo časem 41,86, zaplaval si osobní rekord. Poslední disciplínou potom bylo 200 PP (plavání na hladině), David Musil, zde zaplaval čas 1:37,18 a skončil 11.

V nedělním programu Petr Bezchleba plaval 100 BF v čase 51,97, společně s Filipem 50,88 a obsadili tak 19. a 17. místo. David Musil potom nastoupil na sprinterské trati 100 PP a zaplaval čas 43,15, který mu stačil na 13. místo, poslední disciplínou nedělního programu potom byla trať 200 BF, kterou plavali David a Filip. David dohmátnul 12. v čase 1:48,53 a Filip vybojoval časem 1:54,71 místo 15.

V závodě naši závodníci ukázali, že na začátku sezony jsou v dobré formě a mají dobré vyhlídky pro všechny další závody jednotlivců i týmu.

(PB)
Finále ligy mládeže - Žďár nad Sázavou  
21.-22.11.2015

Veronika Přibylová na startu štafety 4x50PP kategorie E

Žďárské Relaxační centrum hostilo Finále ligy mládeže v plavání s ploutvemi

O víkendu 21.-22.11.2015 se v žďárském Relaxačním centru uskutečnilo Finále ligy mládeže v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění. Tohoto prestižního vyvrcholení celoroční klubové soutěže mládeže do 15 let se zúčastňují tři nejlepší kluby z Čech a tři nejlepší kluby z Moravy a Slezska. Účast v závodě si vybojovali i ploutvoví plavci ze žďárského Čochtanklubu. Soupeřem jim byly kluby Laguna Nový Jičín, KSP Olomouc, Uhlomost-sport Most, Aqua klub Liberec a KPM Pulec Praha. Domácí klub se zhostil i pořádání závodu a dle reakcí zástupců ostatních zúčastněných týmů, velice úspěšně. Tento závod se ve Žďáře na Sázavou uskutečnil po více než 20-leté pauze.

Za každý tým závodilo maximálně 16 chlapců a dívek ve třech věkových kategoriích a každý z nich odplaval za víkend 4 – 5 disciplín. Ze žďárských plavců se v kategorii C (14 - 15 let) nejvíce dařilo Danielovi Dlouhému, který vybojoval několik šestých míst. V kategorii D (12 – 13 let) jen těsně unikly stupně vítězů Elišce Kujalové, která na trati 50PP skončila na nepopulární bramborové pozici. Velice slušné výkony podaly i Romana Hrašková a Petr Přibyl.

Oporou nejmladší kategorie E (11 let a mladší) byl Marek Musil, který vybojoval jednu bronzovou medaili a dvě 4. místa. Velice slušné výkony podala, vzhledem ke svému věku, i Veronika Přibylová. I ostatní žďárští závodníci plavali velice dobře a vytvořili si osobní rekordy.

V celkovém pořadí týmů ve Finále ligy mládeže s převahou zvítězil tým Nového Jičína, druhé místo vybojovalo družstvo Liberce, těsně následováno třetí Olomoucí. Žďárský Čochtanklub, který byl oslaben neúčastí svých dvouch nejlepších závodníků, se umístil na 6. pozici.

Děkujeme za podporu městu Žďár nad Sázavou a za pomoc všem organizátorům závodu. Věříme, že bude Čochtanklubu svěřeno uspořádání Finále ligy mládeže i někdy v budoucích letech.

(kra)
2. a 3. kolo DPP - Račice a Mělice  
20.6.2015 a 27.6.2015

Filip Hraško vybojoval pohár za celkové 2. místo v Českém poháru v DPP

Muži Čochtanklubu vybojovali bronz v Českém poháru v DPP

Během posledních dvou víkendů proběhlo v Račicích a Mělicích 2. a 3. kolo Českého poháru v distančním plavání s ploutvemi. Žďárský Čochtanklub reprezentovalo 11 závodníků. V celkovém pořadí poháru se podařilo mužům vybojovat 3. místo a ženy skončily na 5. místě.

V soutěži jednotlivců se v celkovém pořadí v mužích prosadil Michal Smolík, který po třech kolech skončil na celkovém 2. místě. Silné zastoupení měl náš klub v juniorské kategorii, v které Filip Hraško vybojoval pohár za 2. místo a Vojtěch Dvořák se umístil na 3. místě. V dívkách se dařilo Barboře Mokričkové, která si domů dovezla stříbrné umístění. Těsně unikla bronzová příčka Lucii Havlové, která skončila celkově na 4. místě. Dílčím úspěchem byla její bronzová medaile v posledním kole poháru v Mělicích.

Dobrým výkonem v posledním kole se na celkovou bronzovou příčku prosadil Daniel Dlouhý, který plave v kategorii 14-15 letých. Vynikající výkon podal v Mělicích i Matěj Novák, který tento závod vyhrál a v celkovém pořadí kategorie 12-13 letých obsadil stříbrnou pozici.

Tyto dva závody ukončily letošní plaveckou sezónu Čochtanklubu a závodníci budou nyní přes prázdniny nabirat nové síly do nové sezóny. Začnou již v půlce srpna sportovním soustředěním na Velkém Dářku.

(kra)
MČR v DPP všech kategorií - Velké Dářko  
13.6.2015

Závodník Olomouce na trati DPP

Čochtanklub na domácím MČR v distančním plavání s ploutvemi vybojoval 8 medailí

V sobotu 13.6.2015 žďárský Čochtanklub uspořádal na Velkém Dářku Mistrovství ČR v distančním plavání s ploutvemi (DPP) všech kategorií. Závodníci plavali tratě v délce 500 metrů až 4 km. Závodu se zúčastnilo 98 plavců z 12 klubů. Uspořádání závodu podpořilo město Žďár nad Sázavou.

Největších úspěchů dosáhli žďárští plavci v juniorské kategorii. Pro stříbrnou medaili na trati 4000 m si doplaval Vojtěch Dvořák a na bronzovém stupínku ho skvěle doplnil Filip Hraško. V dívkách ve stejné disciplíně druhé místo vybojovala Barbora Mokričková a bronzovou pozici obsadila Lucie Havlová.

V seniorské kategorii uspěl plavající trenér Michal Smolík, který dokončil závod na 4 km na 2. místě. V ženách ho napodobila Adéla Vlčková, která vylovila z Velkého Dářka bronzovou medaili. Ve veteránské kategorii si doplaval pro stříbrnou medaili i druhý trenér Petr Bezchleba.

Ve starších žácích si na trati 1000 m pro bronzovou medaili doplaval Matěj Novák. Na nepopulární bramborové medaili o pouhých 6 sekund dokončila závod Adéla Švomová. Český pohár v DPP bude pokračovat tuto sobotu závodem v Račicích a příští víkend posledním kolem v Mělicích.

(kra)
MČR v PP a RP všech kategorií - Zlín  
29.-31.5.2015

David Musil při vyhlašování 400RP

Čochtanklub dovezl ze Zlína několik titulů Mistr ČR v plavání s ploutvemi

Minulý víkend proběhlo ve Zlíně třídenní Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění. Tento závod byl vypsán pro kategorii dospělých i pro všechny juniorské a žákovské kategorie. Žďárský Čochtanklub reprezentovalo celkem 15 závodníků.

Nejlepších výsledků ve starších žákyních dosáhla Adéla Švomová, která vybojavala 2 tituly Mistra ČR, 5 stříbrných medailí a jeden bronz. Ve stejné kategorii ji zdatně sekundoval Matěj Novák, který si vyplaval 2 stříbrné pozice a tři třetí místa.

V juniorech se zadařilo Filipovi Hraškovi, který zvítězil na trati 1500 metrů a k tomu přidal tři druhá místa. Velmi těsně unikla medaile Filipovi Dlouhému, který dvakrát skončil na nepopulární bramborové pozici. Dokonce třikrát se na této nevděčné pozici umístila juniorka Barbora Mokričková.

Standardně vynikající výkony podal i senior Marek Páral, který vybojoval dvě stříbrné medaile a jednu bronzovou pozici. Svou vzestupnou výkonnost potvrdil i David Musil, který na trati 400 metrů s dýchacím přístrojem doplaval na vynikajícím třetím místě v novém klubovém rekordu. Třemi pátými místy je v kategorii žen skvěle doplňovala Adéla Vlčková.

Tito dva dospělí závodníci byli základem úspěšných štafet 4x100PP a 4x200PP, ve kterých získali naši chlapi dvě bronzové medaile. Příslibem do budoucnosti byly i výkony nejmladších závodníků do 11 let, kteří se umisťovali od 6. do 12. místa.

(kra)
MČR v RP kat. E, D a Modrý Mítink - Nový Jičín  
8.-9.5.2015

Marek Musil a Petr Přibyl po doplavání 50PP

Adéla Švomová vybojovala titul Mistr ČR v rychlostním potápění

V pátek 8.5. a v sobotu 9.5. se deset závodníků žďárského Čochtanklubu v Novém Jičíně zúčastnilo Mistrovství České republiky v rychlostním potápění na 25 metrů pro kategorie mladších a starších žáků. V rámci mezinárodního závodu Modrý Mítink se zároveň závodilo v trojboji v disciplínách Bi-fins (plavání s gumovými ploutvemi) a na 50 metrů v plavání s monoploutví. Kvalitu závodu dokazuje účast přes 300 závodníků včetně i šesti klubů ze Slovenska.

Ve starších žákyních vybojovala titul Mistryně ČR na trati 25 RP Adéla Švomová. V trojboji BF se Adéla umístila na 2. místě, kdy ji přeplavala jen jedna závodnice ze Slovenska.
Ve stejné kategorii a závodě na 25 RP si doplavalal pro stříbrnou medaili Matěj Novák. Na ostatních tratích se Matěj umisťoval od 4. do 7 místa.

V kategorii mladších žáků podal vynikající výkon Marek Musil, který se umístil na 4. místě na trati 50PP a stejné pozice dosáhl i v celkovém pořadí trojboje BF.
Příslibem do budoucnosti byly i výkony Veroniky Přibylové, která vybojovala 2. místo na 50 PP v kategorii 9-letých a mladších. Na trati 25 RP se Veronika, mezi o 2 roky staršími závodnicemi, umístila na vynikající 7. pozici.

Mladé závodníky skvěle svými výkony doplňovali i David Musil závodící již za muže a junior Filip Dlouhý. Oba zástupci Čochtanklubu se umisťovali na 5. - 7. místě.

(kra)
3. kolo MSLM - Nový Jičín  
18.4.2015

Veronika Přibylová na startu štafety 4 x 50PP

Štafeta kategorie E vybojovala bronzovou medaili ...

Žďárský Čochtanklub se v sobotu zúčastnil 3. kola Moravskoslezské ligy v plavání s ploutvemi a v rychlostním potápění, které se konalo v Novém Jičíně. Oddíl reprezentovalo v konkurenci plavců z celé Moravy 10 závodníků.

Nejlepších výsledků v kategorii 12-13 letých dosáhla Adéla Švomová, která zvítězila ve dvou disciplínách a k tomu přidala jednu stříbrnou pozici. V chlapcích ji svými výkony napodobil Matěj Novák, který si doplaval pro dvě druhá místa a jednu bronzovou medaili.

V kategorii nejmladších plavců (11 let a mladší) uspěl Marek Musil, který vybojoval dvě stříbrné medaile. Velice slušně zaplavala i Veronika Přibylová, která se umístila nejlépe na 5. místě. Ve štafetovém závodě si náš tým ve složení Přibylová, Štyl, Kusý a Musil doplaval pro cenné bronzové medaile.

Ve starších žácích (14 – 15 let) cenné body do celoroční soutěže klubů posbíral Daniel Dlouhý.

Po třech proběhlých kolech MSLM je tým Čochtanklubu na průběžném 3. místě, které by měl svými výkony potvrdit na posledním 4. kole. Tento závod se uskuteční v rámci MČR v distančním plavání s plouvemi, které žďárský klub bude pořádat 13. června na Velkém Dářku.

(kra)
MČR družstev - Olomouc  
11.-12.4.2015

Bronzový tým mužů

Třetí místo mužů a páté místo žen na MČR družstev

O víkendu 11. a 12. dubna se tradičně v olomouckém plaveckém bazéně uskutečnilo Mistrovství České republiky v plavání s ploutvemi družstev. Každý tým mohl mít maximálně 7 zástupců, každý jednotlivec potom mohl plavat pouze 5 vybraných disciplín. Soutěžilo se ve všech disciplínách na tratích 50 – 1500 – metrů na hladině, pod vodou i na nádech.

Žďárský tým letos vyslal největší výpravu za poslední roky, která čítala dohromady 15 závodníků, protože mimo ženského a mužského týmu jsme měli ještě 3 závodníky v týmu složeném společně se závodníky Zlína a Přerova.

Mužský tým soutěžil ve složení Jan Tesař, Michal Smolík, Marek Páral, David Musil, Vojtěch Dvořák a Filip Dlouhý. Ženy potom nastoupily v sestavě Adéla Vlčková, Adéla Švomová, Sylvie Růžičková, Klára a Barbora Mokričkovi a Lucie Havlová. Trenérsky trio potom bylo ve složení Trnka, Bezchleba, Láznička.

V soutěži během dvou dní plavou závodníci všechny vypsané tratě, z jednoho klubu mohou nastoupit vždy pouze dva na stejnou trať a svým zaplavaným časem získávají body do celkového hodnocení klubových týmů.

V jednotlivých disciplínách se nejvíce dařilo Marku Páralovi, který na všech svých tratích, kterých plaval mimo štafet 5, získat vždy některé z prvních míst mezi závodníky, první místo vyplaval s velikým náskokem na trati 1500 PP. Osobními rekordy se pak mezi muži nejvíce ukázali také David Musil a Vojta Dvořák.

Mezi ženami byla největší sběratelkou bodů Adéla Vlčková, především na kratších a středních tratích, výborně se předvedla také Barbora Mokričková a poprvé zde závodící Adéla Švomová.

Mezi mužskými týmy se soutěžilo do poslední chvíle o druhé až čtvrté místo mezi týmy Most, Žďár a Liberec a takovéto pořadí nakonec zůstalo i po poslední disciplíně, štafetách. Mezi muži s obrovským náskokem zvítězil tým LAGUNA Nový Jičín.

Mezi ženami také od počátku pouze zvyšoval náskok na čele nejsilnější tým KSP Olomouc, který nakonec zvítězil před týmy Laguny Nový Jičín a UHLOMOST Most, naše děvčata si doplavala v závěru pro místo páté.

Na začátek sezony naši plavci předvedli výborné výkony a v letošní sezoně můžeme očekávat zisk dalších cenných kovů na dalších mistrovstvích, která nás čekají.

(PB)
2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou  
21.3.2015

Adéla Švomová na startu 200 BF

Matěj Novák a Adéla Švomová na domácím závodě excelovali ...

Žďárský Čochtanklub v sobotu uspořádal 2. kolo Moravskoslezské ligy v plavání s ploutvemi a v rychlostním potápění. Oddíl reprezentovalo v konkurenci 83 plavců z celé Moravy 15 závodníků.

Nejlepších výsledků v kategorii 12-13 letých dosáhli Matěj Novák a Adéla Švomová, kteří se vždy umístili na stupních vítězů. V kategorii nejmladších plavců nejvíce cenných bodů do celoroční soutěže posbírali Marek Musil a Veronika Přibylová.

"Naši závodníci mi udělali velkou radost. Díky jejich výkonům se v průběžném pořadí klubů držíme na 3. místě a je velká šance, že postoupíme do finálového kola." sdělil nám své dojmy trenér Pavel Králíček. Tohoto finále se účastní 3 nejlepší kluby z Čech a tři z Moravy a v listopadu ho bude Čochtanklub pořádat v žďárském Relaxačním centru.

(kra)
1. kolo Světového poháru v PP a RP - Eger, Maďarsko  
27.2. - 1.3.2015

Tým Čochtanklubu

Marek Páral vybojoval stříbro ...

O víkendu se v maďarském Egeru uskutečnilo 1. kolo Světového poháru v plavání s ploutvemi (PP) a rychlostním potápění (RP). Prvních velkých mezinárodních závodů letošního roku se zúčastnilo přes 340 plavců z celého světa, z toho asi 30 přijelo z České republiky. Žďárský ČOCHTANKLUB reprezentovalo 5 závodníků.

V seniorské kategorii náš klub úspěšně reprezentoval Marek Páral, který v rámci závodu "Minaret Cup" na 1500 metrů v novém osobním rekordu vybojoval vynikající stříbrnou medaili. Marka skvěle doplňoval David Musil, který startoval ve 4 disciplínách a umísťoval se v rozmezí 12. a 17. místa. V ženách startoval zkušená závodnice Adéla Vlčková, které se umístila nejlépe na 12. místě.

V juniorské kategorii o body do Světového poháru úspěšně bojoval Filip Dlouhý, který se specializuje na disciplíny Bi-Fins (plavání s dvěma gumovými ploutvemi a šnorchlem) a vyplaval si 12. - 15. místo. Juniorka Lucie Havlová, která závodí převážně na dlouhých tratích se umístila v nabité konkurenci nejlépe na 15. místě.

Všem zúčastněným držíme palce a přejeme hodně úspěchů do nadcházející sezóny.

(kra)
3. kolo Českého poháru v DPP - Otrokovice  
13.9.2014

Vítězná Adéla Vlčková

Finálové kolo českého poháru pro ČOCHTANKLUB

V sobotu 13. září se na otrokovickém Štěrkovišti uskutečnilo 3. kolo Českého poháru v distančním plavání s ploutvemi (DPP). Žďárský ČOCHTANKLUB díky podpoře města reprezentovalo 8 závodníků.

V seniorech reprezentoval náš klub Marek Páral, který si po dlouhých 4500 metrech doplaval pro druhé místo. V ženách soutěžila Adéla Půžová, která v této nejdelší disciplíně zvítězila jak v tomto kole tak i v celkovém pořadí poháru v DPP.

V juniorské kategorii (16 – 17 let), na stejně dlouhé trati jako jejich starší kolegové, v dívkách s přehledem zvítězila Adéla Vlčková, která tak potvrdila i svoje celkové prvenství v poháru. Pro druhé místo v tomto závodě i v celkovém pořadí v chlapcích si doplaval David Musil.

Ve starších žácích (14 – 15 let) si na trati 2000 metrů vyplaval nejcenější kov Vojtěch Dvořák, který v celkovém hodnocení dosáhl na druhé místo. Velký souboj o celkové první místo absolovala Bára Mokričková, která podlehla silné liberecké závodnici a dokončila na druhém místě v Otrokovicích i v českém poháru. Závod absolvovali i Lucie Havlová s Filipem Hraškem, kterým třetí místo uteklo o kousek a oba dva získali v poháru nepopulární bramborovou medaili.

Každoročně se vyhlašuje i celkové pořadí ženských a mužských týmů. Dívky z Čochtanklubu neponechaly nic náhodě a obhájily loňské první místo. Chlapci se při rovnosti bodů podělil o druhé a třetí místo s týmem Liberce.

Všem zúčastněným děkujeme za podání maximálních výkonů a úspěšnou reprezentaci klubu a města.

(puz)
MČR v DPP - Velké Dářko  
21.6.2014

Tým ČOCHTANKLUBU

Na Velkém Dářku proběhlo MČR v distančním plavání s ploutvemi

V sobotu 21.6.2014 proběhlo v Amfora klubu Velké Dářko Mistrovství ČR všech kategorií v distančním plavání s ploutvemi. Tento vrchol sezóny na volné vodě úspěšně uspořádal žďárský ČOCHTANKLUB a zúčastnilo se ho celkem 96 závodníků z 9 českých a moravských klubů. Vzhledem k nepříznivému počasí a teplotě vody pouze 16 C, byly všem kategoriím zkráceny tratě.

Největších úspěchů dosáhli místní závodníci v kategorii C (14 – 15 let), kde se na trati 1400 metrů v chlapcích stal Mistrem ČR Vojtěch Dvořák a zdatně mu sekundoval i nadějný Filip Hraško, který vybojoval bronzovou medaili. V dívkách vybojovala zlatou medaili Barbora Mokričková a po velkém boji o druhé místo skončila na třetím místě Lucie Havlová. Svoje kamarádky na 7. místě doplnila Klára Mokričková.

Velice úspěšně si žďárští závodníci vedli i v kategorii B (16 – 17 let), kteří plavali vzdálenost 2800 metrů. Kategorii juniorek ovládla Adéla Vlčková a v juniorech ji krásným druhým místem doplnil David Musil. Na stejné distanci si v kategorii dospělých vyplavala Adéla Půžová stříbrnou medaili.

Ve veteránské kategorii vybojoval druhé místo Petr Bezchleba, který je zároveň i trenérem ČOCHTANKLUBU. V ostatních věkových kategoriích žďárský klub zastoupení neměl, protože se mladí závodníci či spíše jejich rodiče, vcelku zbytečně zalekli nepříznivého počasí. Tento venkovní závod totiž v nepříznivých podmínkách úspěšně zvládly např. i čtyři děti s ročníkem narození 2005, které plavaly trať o délce 350 metrů.

Poděkování patří všem kdo pomáhaly tento závod uspořádat a taky městu Žďár nad Sázavou, které akci finančně podpořilo. Tímto závodem žďárským ploutvařům skončila letošní sezóna a s tréninkem začnou opět až v druhé polovině srpna, kdy je čeká sportovní soustředění, konané na Velkém Dářku.

(kra)
1. kolo Českého poháru v DPP - Račice  
14.6.2014

Čochtanklub vplul do českého poháru DPP úspěšně

Veslařský areál v Račicích se v sobotu 14. 6. 2014 stal dějištěm 1. kola Českého poháru v dálkovém plavání s ploutvemi. Sedm závodníků žďárského Čochtanklubu se mezi stovkou konkurentů z 11 klubů neztratilo. V kategorii žen vybojovala na čtyřkilometrové trati třetí místo Adéla Půžová. V juniorské kategorii zvítězila na stejné trati Adéla Vlčková. Dvoukilometrovou trať dorostenců ze žďárských plavců zvládl nejlépe Filip Hraško, který dokončil na 6. místě. Vojtěch Dvořák, zotavující se po zlomenině kotníku, se umístil na 9. místě. V závodě dorostenek na stejné trati vybojovala Barbora Mokričková stříbrnou medaili. Její týmové kolegyně Lucie Havlová a Klára Mokričková doplavaly v silné konkurenci na 5. a 7. místě.

Dosažené výsledky jsou příslibem pro 2. kolo a Mistrovství České republiky, které, s podporou Města Žďáru nad Sázavou, proběhne v sobotu 21. 6. 2014 v Amfora klubu na Velkém Dářku.

(sda, kra)
MČR v PP a RP dospělých a juniorů - Pardubice  
31.5. - 1.6. 2014

Tým ČOCHTANKLUBU

Leoš Dospěl na Mistrovství ČR ovládl střední tratě

O víkendu 31.5.-1.6.2014 se konalo v Pardubicích Mistrovství ČR jednotlivců dospělých a juniorů v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění. Tohoto vyvrcholení letošní sezóny se zúčastnilo i 13 závodníků žďárského ČOCHTANKLUBU.

Nejúspěšnějším členem výpravy se stal Leoš Dospěl, který s přehledem vybojoval tituly Mistr ČR na středních tratích 200PP a 400PP. Na vytrvalostní trati 800PP k tomu přidal krásné třetí místo. Na vytrvalostních tratích mu zdatně sekundoval Marek Páral, který vybojoval několik třetích míst.

V juniorských kategoriích se nejvíce dařilo Davidovi Musilovi, který se stal Mistrem ČR na 400RP a na dalších tratích vybojoval druhé a třetí pozice. Velice úspěšně byly závody i pro Lucii Havlovou, která si na dlouhých tratích doplavala pro několik stříbrných medailí.

Minimálně jednu medailovou pozici vybojovali ve svých kategoriích i Barbora Mokričková, Adéla Vlčková, Filip Dlouhý a Filip Hraško. I ostatní žďárští závodníci si vylepšili své osobní rekordy a jsou příslibem do budoucna.

Tradičním vyvrcholením závodů jsou štafetové zavody na 4x100PP a 4x200PP. Štafeta mužů ve složení Jan Tesař, Marek Páral, David Musil a Leoš Dospěl na obouch těchto tratích vyplavala stříbrné medaile, když nestačila jen na vítězný Nový Jičín. Štafeta žen skončila na 4. a 5. místě.

Tento víkend bude letošní bazénová sezóna uzavřena Mistrovstvím ČR žáků v Táboře. Dalším vrcholem sezóny bude již tradiční Mistrovství ČR v distančním plavání s ploutvemi, které pořádá ČOCHTANKLUB dne 21.6.2014 na své základně Amfora Velké Dářko.

(kra)
Vánoční pohár - Most  
14.12. - 15.12. 2013

Tým Čochtanu

Nejmladší závodníci v plavání s ploutvemi slavili Vánoce v Mostě

Výprava žďárského klubu plavání s ploutvemi ČOCHTANKLUB, se představila na závodech v severočeském Mostě, závod je pojmenován Vánoční pohár a je určen především pro účastníky ve věku 6 – 15 let, v letošním roce se zúčastnilo i 10 starších závodníků v kategorii mužů a žen. V barvách ČOCHTANU plavali Michal Smolík za muže, v kategorii C pak Zuzana Řebíková, Lucie Havlová a Filip Hraško, a mezi nejmladšími startovaly Adéla Švomová a Eliška Kujalová. Závod je pořádán na sprinterských tratích 25 – 200 metrů.

Nejvíce zářila Adéla Švomová, když na všech vypsaných tratích 15/10 RP, 50 PP, 100 PP, 200 PP, zvítězila v osobních rekordech a je tak velkou nadějí pro další rok, kdy postoupí mezi starší závodnice.. Eliška Kujalová ve stejné kategorii vyplavala na všech tratích shodně šesté místo, ale také na všechny tratě vylepšila svá osobní maxima.

V kategorii C mezi závodníky 14 – 15 let, se nejvíce dařilo Zuzce Řebíkové, která se na sprinty začíná specializovat. Mezi svými konkurentkami získala druhé a třetí místo a zlepšila si dva osobní rekordy, nepovedly se jí tratě 50 pod vodou na nádech, kdy na krátkém bazénu nezvládla obrátku a 200 na hladině, což je pro Zuzku na počátku sezony dost dlouhá trať. Celkově získala ve čtyřboji bronzovou příčku.

Lucka s Filipem si závody užili, ale jako plavcům, kteří upřednostňují spíše delší tratě, byl tento závod spíše zpestřením závěru roku.

Mezi muži startoval navrátilec Michal Smolík, který si téměř po čtyřech letech, vyzkoušel plavání na závodech, které ho po pracovním návratu do Žďáru začalo zase lákat. Na sprinterských tratích, které nikdy nebyly jeho doménou si vytvořil tři osobní rekordy.

Během závodů na mosteckém Aquadromu, mohli ve vyhlášených přestávkách závodníci využít vodní atrakce, mezi které patřil tobogán, vířivé vany a další. Všem závodníkům i trenérům tento závod příjemně ukončil závody v roce 2013.

(kra)
MČR v PP a RP všech kategorií - Zlín  
31.5. - 2.6. 2013

Vítězná štafeta kategorie E

Dva měsíce po úspěšném Mistrovství ČR družstev v Olomouci, kde muži Čochtanklubu vybojovali 3. místo a ženy získali nepopulární bramborovou medaili, se ve Zlíně uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění. Závod se konal na 50m bazénu a byl vypsán pro všechny věkové kategorie.

V nejmladší kategorii E (11 let a mladší) prokázala svoji aktuální neporazitelnost smíšená štafeta Žďáru ve složení Adéla Švomová,Eliška Kujalová, Matyáš Ammer a Matěj Novák. Štafeta zvítězila v disciplínách 4x50pp a 4x100pp. Adéla Švomová zároveň vybojovala titul Mistryně ČR ve všech ctyřech individuálních disciplínách. Podobně dobře zaplaval i Matěj Novák, který získal 4 stříbrné medaile.

Stejně dobře jako naši nejmladší závodníci si vedla i štafeta mužů, která ve složení Jan Tesař, Vojtěch Vidergot, Marek Páral a Leoš Dospěl vybojovala stříbrnou medaili na trati 4x200pp. V disciplíně 4x100pp Vojtu Vidergota nahradil Vojtěch Dvořák a byla z toho opět stříbrná placka. Ve štafetě na 4x100rp plaval místo Marka Párala David Musil a v tomto složení získali muži 3. místo.

Štafeta žen ve složení Adéla Vlčková, Zuzana Řebíková, Barbora Mokričková a Adéla Půžová vybojovala bronzovou medaili na trati 4x100rp. V ostatních závodech Adélu Půžovou nahradila Klára Mokričková, ale štafeta již tak úspěšná nebyla a získala 4. a 5. místo.

V individuálních závodech mužů a chlapců vynikali Jan Tesař, Marek Páral a Vojtěch Dvořák, kteří získali několik titulů Mistra ČR a umístění na stupních vítězů. V dívkách podaly dobré výkony ohodnocené medailemi Adéla Vlčková, Adéla Půžová, Barbora Mokričková a Klára Mokričková. I ostatní závodníci podali vynikající výkony, vylepšily si svoje osobní rekordy a umisťovali se do první desítky startovního pole.

Na základě dlouhodobých kvalitních výkonů byly Jan Tesař a Marek Páral nominováni do české reprezentace. Marek se na začátku července zúčastní Mistrovství Evropy juniorů v polském Štětíně. Honza bude trénovat ještě celý červen a červenec a v srpnu odletí do ruské Kazaně, kde se letos koná Mistrovství světa v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění.

(kra)
Velká cena Tábora  
24. 11. 2012

Adéla Vlčková a Adéla Půžová startují na 100 RP

V sobotu 24.11 2012 se v plaveckém bazéně v Táboře uskutečnil 9. ročník Velké ceny Tábora v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění. Tohoto závodu se zúčastnil i žďárský Čochtanklub, který reprezentovaly dívky Adéla Půžová, Adéla Vlčková a Barbora Cvíčková. V chlapecké kategorii klub reprezentovali Filip Dlouhý, Filip Hraško, Jan Tesař, Vojtěch Vidergot, Marek Páral, Daniel Dlouhý, David Musil a Vojtěch Dvořák.

Během závodu se plavaly všechny disciplíny v rozsahu 50 – 800 m a v jednotlivých věkových kategoriích se vyhlašoval Trojboj (3 nejlepší disciplíny závodníka). Hlavní vyhlašovanou tratí byla Velká cena Tábora na 400 PP (disciplína plavána na hladině se šnorchlem). V tomto závodě v ženách s přehledem zvítězila Adéla Vlčková, která se na tuto trať specializuje.

V rámci Trojboje naši závodníci předvedli parádní výsledky. Jan Tesař a Vojtěch Dvořák vybojovaly stříbrnou pozici. Marek Páral, Adéla Vlčková a Adéla Půžová skončily na třetím místě. Ostatní závodníci si vylepšili své osobní maxima a doplavali si pro solidní umístění na jednotlivých tratích.

Závěrečného závodu štafet na 4x50m se zúčastnila smíšená štafeta ve složení Marek Páral, Adéla Půžová, Adéla Vlčková a Vojtěch Vidergot. Díky vynikajícím výkonům skončila štafeta na krásném druhém místě. Gratulujeme všem závodníků k podaným výkonům.

Již za týden všem aktivním plavcům žďárského Čochtanklubu, jejich trenérům a rodičům skončí náročné období, kdy museli dojíždět za tréninky do bazénu v Poličce. Od prosince se opět vrátí do nově zrekonstruovaného žďárského bazénu. Věříme, že tato změna prospěje všem ploutvovým plavcům ze Žďáru a přiláká i nové zájemce o tento malý ale krásný sport.

(puž)
Mistrovství ČR - Karlovy Vary  
1. - 3. 6. 2012

Tým Čochtanklubu v Karlových Varech

Žďárští ploutvoví plavci se o víkendu 1.-3. června zúčastnili Mistrovství České republiky, které pro ně bylo vrcholem letošní sezóny. Mistrovství se konalo na hotelovém venkovním 50m bazénu v Karlových Varech. Navíc letos poprvé o cenné kovy bojovali společně s muži a juniory i mladší žáci, kteří dosud měli oddělené MČR. V klubových barvách závodilo přes 200 plavců, z toho 7 dívek a 8 chlapců žďárského Čochtanklubu. Žďár získal 37 cenných kovů, z toho 15 zlatých.

Mezi muži reprezentovali klub Jan Tesař a Marek Pavelka. Honza je specialista na dlouhé tratě (400m, 800m, 1500m), na kterých nenašel přemožitele a vyplaval v celkovém pořadí 3x nejcennější kov. Marek na svých tradičních disciplínách Bi-fins (kraul s ploutvemi) potvrdil, že patří mezi špičkové plavce a obhájil 2., 3. a 5. místo.

V kategorii "B" (16-17 let) se skvělými výkony blýsknul Marek Páral, který vybojoval na dlouhých tratích dvě zlaté, stříbrnou a bronzovou medaili. K nim ještě přidal stříbro a bronz z celkového pořadí. Další junior Vojtěch Vidergot se specializuje na disciplíny RP (rychlostní potápění s dýchacím přístrojem). Vojta získal na 400m RP stříbrný a na 100m a 800m RP dva bronzové kovy. Chlapci ve štafetách na 4x100m a 4x200m společně vybojovali stříbrné medaile za vítězným Novým Jičínem.

Mezi juniorkami bojovala o medaile Adéla Půžová, také zaměřená na disciplíny RP. Na 400m a 800m RP vybojovala ve své kategorii zlato, na 100m RP skončila třetí.

Adéla Vlčková se prezentovala v kategorii "C" (14-15 let) výbornou formu a na 100m, 200m a 400m RP zvítězila v kategorii, na 400m PP dokonce vybojovala druhou příčku v celkovém hodnocení žen. David Musil závodil na tratích BF, kde na 100m a 200m vyplaval 3. a 4. místo, navíc ještě bronz na 400 RP.

V žácích - kategorie "D" (12-13 let) – byl velice úspěšný Vojtěch Dvořák. Vojta zvítězil celkem 4x na tratích 100m, 200m, 400m PP a 400m RP, na 50m PP a 100m RP doplaval druhý. Mezi děvčaty podala skvělé výkony Barbora Mokričková, která si vyplavala bronz na 200 PP a 400 RP, na 400PP byla čtvrtá. I nejmladší závodníci Adéla Švomová, Matěj Novák a Matyáš Ammer úspěšně reprezentovali náš tým a město a umístili se těsně pod stupni vítězů.

(tes)
1. kolo Českého poháru v DPP - Otrokovice  
26. 5. 2012

V sobotu 26. května se na otrokovickém Štěrkovišti uskutečnilo 1. kolo Českého poháru v dálkovém plavání s ploutvemi (DPP). Ze Žďárského Čochtanklubu přijelo závodit 14 ploutvařů a opět ukázali skvělou formu a předpoklady pro dlouhé tratě.

V nejstarší kategorii "A" (18 let a starší) klub reprezentoval Jan Tesař, který stejně jako loni nenašel přemožitele a zvítězil na nejdelší trati 3 km v čase 28:59. Dalším mužem byl Michal Smolík, který po delší plavecké pauze vybojoval skvělé 5. místo.

Mezi juniory soupeřil na stejné vzdálenosti Marek Páral a Vojtěch Vidergot. Marek vybojoval první místo v kategorii "B" (16-17 let) ve výborném čase 32:07, Vojta si o dvě minuty později doplaval pro bronz. S velkým náskokem proplavala cílovým koridorem Adéla Půžová a taktéž získala nejcennější kov.

V mladších juniorech a juniorkách - "C" (14-15 let) - se skvělým výkonem blýskla Adéla Vlčková, která v závodě na 2 km porazila i prvního chlapce o celé dvě minuty a s časem 21:40 si vyplavala zlatou medaili. V chlapcích plaval David Musil, který ve strhujícím finiši vybojoval těsně druhé místo a Filip Dlouhý, který spíše plave sprinterské tratě, přesto dokázal vyplavat hezké 5. místo.

Stejně jako v juniorkách, i ve starších žácích a žákyních - "D" (12-13 let) - porazila děvčata ze Žďáru chlapce a na 1 km dlouhé trati vybojovala Lucie Havlová první místo, Barbora Mokričková druhé místo a její sestra Klára Mokričková třetí místo. Kousek za nimi na 5. místě doplavala Lucie Rosecká, nováček ve žďárském klubu. S Klárou v cíli soupeřil Vojtěch Dvořák, v pořadí žáků vybojoval skvělé druhé místo.

Klub reprezentovali na Štěrkovišti i nejmladší závodníci - kategorie "E" (11 let a mladší). Adéla Švomová získala na trati 600 m zlatou a Matěj Novák stříbrnou medaili.

Všem zúčastněným blahopřejeme a přejeme hodně štěstí i do dalších závodů.

(tes)
Mistrovství ČR žáků v Bifins - Nový Jičín  
12. - 13. 5. 2012

Vítězný Vojtěch Dvořák

Jedním z vrcholů letošní sezóny ploutvových plavců žďárského Čochtanklubu bylo o víkendu Mistrovství České republiky žáků v kategoriích D (11 – 12 let) a E (11 let a mladší). Závod se konal ve dnech 12.-13. května v Novém Jičíně a jeho součástí byl i Modrý Mítink, určený pro starší závodníky.

Nejúspěšnějším závodníkem žďárského týmu se stal Vojtěch Dvořák, kterému se podařilo vybojovat 3 tituly Mistra ČR a jednu stříbrnou medaili. I další závodníci v kategorii D se neztratili. Daniel Dlouhý získal několik umístění v první desítce. V dívkách výrazně zabojovaly Barbora a Klára Mokričkovi, které vybojovaly také několik umístění mezi prvními deseti závodnicemi.

V kategorii nejmladších závodníků získala Adéla Švomová jednu bronzovou medaili a několik dalších předních umístění. Díky vyrovnaným výkonům skončila na pěkném 6. místě v trojboji. Mezi chlapci se dařilo Matějovi Novákovi a Matyášovi Ammerovi. Oba závodníci si vyplavaly několik umístění okolo 5. místa.

V doprovodném závodě se dařilo i starším závodníkům našeho klubu. Několik medailových pozic získali Marek Pavelka, David Musil a Adéla Vlčková. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci našeho klubu.

(kra)
Mistrovství Evropy juniorů - Miskolc (HUN)  
12. - 17. 7. 2011

Jan Tesař

Stejně jako vloni, kdy barvy České republiky úspěšně hájil na MS juniorů ve španělském Palma de Mallorca, se žďárský plavec Jan Tesař (94) úspěšně kvalifikoval na Mistrovství Evropy juniorů v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění, které se konalo ve dnech 12.-17. července v maďarském Miskolci.

Honza je specialista na hladinové delší tratě. V obrovské konkurenci, která na ME v chlapecké kategorii je, získal na nejdelší bazénové disciplíně 1500PP vynikající 5. místo a zároveň vytvořil nový český juniorský rekord v této disciplíně. V disciplíně 400 PP podal stejně kvalitní výkon a po velkém souboji si vyplaval 6. místo. Na Honzově nejoblíbenější trati 800PP se mu již tolik nedařilo a vybojoval velice solidní 10. pozici.

Odchovanec žďárského Čochtanklubu se zúčastnil i plaveckého maratonu na 6 km. Plavalo se při vysokých teplotách v zatopeném písečném dolu. Honza dokázal, že je nejlepší juniorský dálkový plavec v ČR a doplaval na vynikajícím 8. místě.

Celá výprava české juniorské reprezentace byla letos úspěšná a dovezla si celkem 2 stříbrné a 4 bronzové medaile.

(kra)
Mistrovství světa juniorů v PP a RP - Mallorca  
5. - 12. 7. 2010

Jan Tesař a Sylvie Růžičková

Stejně jako vloni, kdy barvy České republiky úspěšně hájili na ME juniorů v ploutvovém plavání v Bělehradě žďárští plavci Leoš Dospěl (92) a Dalimil Fišar (92), se ani letos junioři žďárského Čochtanklubu neztratili. Již v jarní části sezóny se Jan Tesař (94) a Sylvie Růžičková (94) úspěšně kvalifikovali na Mistrovství světa juniorů v PP a RP, které se konalo v červenci ve španělském Palma de Mallorca.

V mezinárodní konkurenci reprezentanti našeho klubu podali vynikající výkony. Sylva se specializuje na disciplíny RP (pod vodou s dýchacím přístrojem). Největšího úspěchu dosáhla na 400RP, kdy doplavala na vynikajícím 5. místě. Na trati 800RP podala stejně kvalitní výkon a umístila se na 7. pozici. Doplňkově se účastnila i závodu na 200PP (na hladině se šnorchlem), který dokončila na slušném 16. místě.

Honza je specialista na hladinové delší tratě. V obrovské konkurenci, která na MS v chlapecké kategorii je, získal na nejdelší bazénové disciplíně 1500PP velmi solidní 12. místo. V disciplíně 800 PP vybojoval 14. pozici a na střední trati 400PP doplaval patnáctý.

Honza a Sylva se zúčastnili i plaveckého maratonu na 6 km. Plavalo se v ohromném horku v moři. Na tyto pro nás "exotické" podmínky doplatila Sylva, která závod nedokončila. Honza dokázal, že je nejlepší juniorský dálkový plavec v ČR a doplaval na vynikajícím 16. místě.

Oba naši odchovanci se letos dostali do reprezentace ČR poprvé a určitě nezklamali. V letošní sezóně mají opět šanci se zúčastnit ME juniorů v Maďarsku. Nebude to ale jednoduché, protože tréninková příprava bude dost ovlivněna předpokládaným dlouhodobým uzavřením žďárského plaveckého bazénu z důvodu rekonstrukce. Doufejme, že se zadaří a i díky podpoře od města Žďár nad Sázavou, se naši plavci opět kvalifikují do juniorského reprezentačního výběru.

(kra)
14. - 15. 4. 2012 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
17. 3. 2012 2. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
24. - 26. 3. 2012 1. kolo Světového poháru - Eger Kompletní výsledky ve formátu PDF
21. 1. 2012 1. kolo MSLM - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF

12. - 13. 11. 2011 Finále ligy mládeže - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
5. - 6. 11. 2011 Nemo Trophy 2011 - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
22. 10. 2011 Oblastní liga mládeže - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
12. - 17. 7. 2011 Mistrovství Evropy juniorů - Miskolc (HUN) Kompletní výsledky
25. - 26. 6. 2011 Mistrovství ČR v PP a RP - České Budějovice Kompletní výsledky ve formátu PDF
18. 6. 2011 3. kolo Českého poháru v DPP - Račice Kompletní výsledky ve formátu PDF
11. - 12. 6. 2011 6. kolo Světového poháru - Linz (Rakousko)  
4. 6. 2011 Mistrovství ČR v DPP - Velké Dářko Kompletní výsledky ve formátu PDF
28. - 29. 5. 2011 Mistrovství ČR mladších a starších žáků - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
21. 5. 2011 1. kolo Českého poháru v DPP - Otrokovice Kompletní výsledky ve formátu PDF
7. 5. 2011 Modrý mítink - trojboj BI-FINS – Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
30. 4. 2011 3. kolo MSLM - Přerov Kompletní výsledky ve formátu PDF
9. - 10. 4. 2011 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
19. 3. 2011 2. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
5. - 6. 3. 2011 1. kolo Světového poháru - Hajdúszoboszló Kompletní výsledky ve formátu PDF
29. 1. 2011 1. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Kompletní výsledky ve formátu PDF

11. - 12. 12. 2010 Vánoční pohár - Most Kompletní výsledky ve formátu PDF
20. - 21. 11. 2010 Velká cena Tábora - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
13. - 14. 11. 2010 Finále ligy mládeže - Most Kompletní výsledky ve formátu PDF
6. - 7. 11. 2010 Nemo Trophy 2010 - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
5. - 12. 7. 2010 Mistrovství světa juniorů v PP a RP - Mallorca  
12. - 13. 6. 2010 Mistrovství ČR v PP a RP - Chomutov Kompletní výsledky ve formátu PDF
29. - 30. 5. 2010 Mistrovství ČR kat. E, D - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
23. 5. 2010 Modrý mítink - trojboj BI-FINS – Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
24. 4. 2010 3. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
17. - 18. 4. 2010 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
13. 3. 2010 2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Kompletní výsledky ve formátu PDF
6. - 7. 3. 2010 1. kolo Světového poháru - Hajdúszoboszló Kompletní výsledky ve formátu PDF
28. 2. 2010 1. kolo MSLM - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF

28. - 29. 11. 2009 Velká cena Tábora - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
14. - 15. 11. 2009 Finále ligy mládeže - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
7. - 8. 11. 2009 Nemo Trophy 2009 - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
26.7. - 5. 8. 2009 Klubové soustředění - Velké Dářko  
12. - 19. 7. 2009 Mistrovství Evropy juniorů - Bělehrad, Srbsko  
27. 6. 2009 3. kolo Českého poháru v DPP - Pardubice Kompletní výsledky ve formátu PDF
20. - 21. 6. 2009 Mistrovství ČR mladších a starších žáků - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
13. 6. 2009 Mistrovství ČR v DPP - Těrlicko Kompletní výsledky ve formátu PDF
30. - 31. 5. 2009 Mistrovství ČR v PP a RP - České Budějovice Kompletní výsledky ve formátu PDF
23. 5. 2009 1. kolo Českého poháru v DPP - Otrokovice Kompletní výsledky ve formátu PDF
16. 5. 2009 Modrý mítink - trojboj BI-FINS – Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
25. 4. 2009 4. ročník Triton Cup - Šala, Slovensko Kompletní výsledky ve formátu PDF
25. 4. 2009 3. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
18. - 19. 4. 2009 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
21. 3. 2009 2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Kompletní výsledky ve formátu PDF
7. - 8. 3. 2009 3. kolo Světového poháru - Hajdúszoboszló Kompletní výsledky ve formátu PDF
28. 2. 2009 1. kolo MSLM - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF

6. - 7. 12. 2008 XXII. ročník Vánoční ceny o pohár primátora města Zvolena - Banská Bystrica Kompletní výsledky ve formátu PDF
6. 12. 2008 Zlatá ploutev Prahy - Praha Kompletní výsledky ve formátu PDF
29. - 30. 11. 2008 Velká cena Tábora - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
15. - 16. 11. 2008 Finále ligy mládeže - Most Kompletní výsledky ve formátu PDF
1. - 2. 11. 2008 Nemo Trophy 2008 - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
27.7. - 6. 8. 2008 Klubové soustředění - Velké Dářko  
28. 6. 2008 3. kolo Českého poháru v DPP - Pardubice Kompletní výsledky ve formátu PDF
20.-22. 6. 2008 Mistrovství ČR v PP a RP - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
14.-15. 6. 2008 Mistrovství ČR v DPP - Těrlicko Kompletní výsledky ve formátu PDF
31.5.-1.6. 2008 Mistrovství ČR mladších a starších žáků - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
18. 5. 2008 1. kolo Českého poháru v DPP - Otrokovice Kompletní výsledky ve formátu PDF
17. 5. 2008 Modrý mítink - trojboj BI-FINS – Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
19. 4. 2008 3. kolo MSLM - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
12.-13. 4. 2008 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
29. 3. 2008 2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Kompletní výsledky ve formátu PDF
9. 2. 2008 1. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF

15. - 16. 12. 2007 Vánoční pohár - Most Kompletní výsledky ve formátu PDF
15. 12. 2007 Vianočný trojboj - Bratislava Kompletní výsledky ve formátu PDF
24. - 25. 11. 2007 Velká cena Tábora - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
17. - 18. 11. 2007 Finále ligy mládeže - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
3. - 4. 11. 2007 Nemo Trophy - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
13. 10. 2007 4. kolo MSLM - Přerov Kompletní výsledky ve formátu PDF
1. - 2. 9. 2007 Mistrovství a Přebor ČR a 3. kolo poháru v DPP - Hrádek nad Nisou  
29.7. - 8. 8. 2007 Klubové soustředění - Velké Dářko  
23. - 24. 6. 2007 Přebor ČR kat. E a D - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
16. 6. 2007 2. kolo Českého poháru v DPP - Těrlicko  
1. - 3. 6. 2007 Mistrovství ČR a Přebor kat. B a C - Chomutov Kompletní výsledky ve formátu PDF
26. 5. 2007 1. kolo Českého poháru v DPP - Otrokovice Kompletní výsledky ve formátu PDF
3. 5. 2007 Akademické hry - Liberec  
21. 4. 2007 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
14. 4. 2007 3. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
24. 3. 2007 2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Kompletní výsledky ve formátu PDF
10. 2. 2007 1. kolo MSLM - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF

9. 12. 2006 Zlatá ploutev - Praha Kompletní výsledky ve formátu PDF
25. - 26. 11. 2006 Velká cena Tábora - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
17. - 18. 11. 2006 Finále ligy mládeže - Most Kompletní výsledky ve formátu PDF
4. - 5. 11. 2006 Nemo Trophy - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
7. 10. 2006 3. kolo MSLM - Přerov Kompletní výsledky ve formátu PDF
24. - 25. 6. 2006 Přebor ČR kat. D a E - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
19. - 21. 5. 2006 Mezinárodní Mistrovství ČR a Přebor kat. B a C - Ostrava Kompletní výsledky ve formátu PDF
22. - 23. 4. 2006 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
8. 4. 2006 3. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Kompletní výsledky ve formátu PDF
18. 3. 2006 2. kolo MSLM - Zábřeh na Moravě Kompletní výsledky ve formátu PDF
21. 1. 2006 1. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF

10. - 11. 12. 2005 Velká cena Tábora 2005 - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
12. 11. 2005 Pohár presidia - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
5. - 6. 11. 2005 Nemo Trophy - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
30. 7. - 5. 8. 2005 Klubové soustředění - Velké Dářko  
3. - 5. 6. 2005 Mistrovství ČR a Přebor kategorie B a C - Chomutov Kompletní výsledky ve formátu PDF
14. - 15. 5. 2005 Přebor ČR kategorie E a D - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
16. 4. 2005 3. kolo MSLM - Břeclav Kompletní výsledky ve formátu PDF
9. - 10. 4. 2005 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
12. 3. 2005 Otevřené Mistrovství Rakouska v PP - Vídeň, Rakousko Kompletní výsledky ve formátu PDF
12. 3. 2005 2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Kompletní výsledky ve formátu PDF
29. 1. 2005 1. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF

18. 12. 2004 Memoriál Petra Ladiča - Bratislava  
4. 12. 2004 Mikulášský pohár - Břeclav Kompletní výsledky ve formátu PDF
9. 10. 2004 4. kolo MSLM - Přerov Kompletní výsledky ve formátu PDF
11. - 13. 6. 2004 Mistrovství ČR v plavání s ploutvemi - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
14. - 16. 5. 2004 Přebor ČR kategorie E a D - Most Kompletní výsledky ve formátu PDF
15. 5. 2004 1. kolo Českého poháru v DPP - Otrokovice Kompletní výsledky ve formátu PDF
17. 4. 2004 3. kolo MSLM - Hodonín Kompletní výsledky ve formátu PDF
3. - 4. 4. 2004 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
27. 3. 2004 2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Kompletní výsledky ve formátu PDF
24. 1. 2004 1. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF

21. - 23. 11. 2003 Přebor ČR kat. E, D - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
1. - 2. 11. 2003 Nemo Trophy - Zlín Kompletní výsledky ve formátu PDF
18. 10. 2003 4. kolo MSLM - Přerov Kompletní výsledky ve formátu PDF
22. - 28. 9. 2003 Mistrovství světa v DPP - Alexandrie, Egypt Kompletní výsledky ve formátu HTML
27. - 29. 6. 2003 Mistrovství ČR a přebor kat. B, C - České Budějovice Kompletní výsledky ve formátu PDF
14. - 15. 6. 2003 Mistrovství ČR v DPP - Tábor Kompletní výsledky ve formátu PDF
7. 6. 2003 2. kolo DPP - Těrlicko Kompletní výsledky ve formátu PDF
24. 5. 2003 1. kolo DPP - Otrokovice Kompletní výsledky ve formátu PDF
26. - 27. 4. 2003 Euro Party - Hajdúszoboszlo, Maďarsko  
12. 4. 2003 3. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF
5. - 6. 4. 2003 Mistrovství ČR družstev - Olomouc Kompletní výsledky ve formátu PDF
8. 3. 2003 2. kolo MSLM - Břeclav Kompletní výsledky ve formátu PDF
8. 2. 2003 1. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF

1. 12. 2002 Mikulášský pohár v plavání s ploutvemi - Břeclav Kompletní výsledky ve formátu PDF
9. - 10. 11. 2002 Finále ligy mládeže 2002 - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu HTML
19. 10. 2002 4. kolo MSLM - Nový Jičín Kompletní výsledky ve formátu PDF

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN