Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

Mezinárodní Mistrovství ČR a Přebor kat. B a C - Ostrava Zpět
  19. - 21. 5. 2006
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Mezinárodní Mistrovství ČR a Přebor kat. B a C - Ostrava

Ve dnech 19. - 21. 5. 2006 proběhlo v Ostravě Mezinárodní Mistrovství ČR a Přebor kategorií B a C v plavání s ploutvemi. Tento závod je vrcholem sezóny a kvalifikují se na něj jen závodníci, kteří splní přísné časové limity na jednotlivých tratích. Závodní družstvo Čochtanklubu pod vedením trenéra Martina Trnky se skládalo ze 6 chlapců (Petr Mucha, Aleš Dospěl, Leoš Dospěl, Tomáš Flídr, Dalimil Fišar, Štěpán Jáchym) a 3 dívek (Daniela Bukáčková, Nikola Halmová, Lea Šimečková), kteří se snažili vybojovat medaile v rámci Přeboru kategorií B (16 - 17 let) a C (14 - 15 let). Nadějné juniory doplnil zkušený Čestmír Paclík, který pomohl týmu hlavně ve štafetách.

Největšího úspěchu dosáhl Dan Fišar (kat. C), který získal titul Přeborník ČR kat. C na trati 100 RP, 2. místo na 50 RP a 2. místo na 50 PP. Mezi úspěšné závodníky lze zařadit i Štěpána Jáchyma (kat. C), jenž si doplaval pro 3. místo na trati 200 PP a Petra Muchu (kat. B), který získal 2. místo na trati 400 RP. Velkým překvapením byly výkony Ley Šimečkové (kat. C), která si razantním způsobem vylepšila osobní rekordy na všech tratích, které plavala. I ostatní svěřenci trenéra Martina Trnky plavali na úrovni svých osobních časů a získali několik vynikajících čtvrtých a pátých míst.

Vrcholem závodu jsou vždy štafetové závody 4 x 200 PP a 4 x 100 PP v kterých se utkávají nejlepší týmy z celé ČR. Naše štafeta ve složení Čestmír Paclík, Štěpán Jáchym, Aleš Dospěl a Petr Mucha obsadila v obou závodech vynikající 5. místo. Tyto výkony jsou jistě dobrou předzvěstí do budoucnosti. Nyní se závodníci Čochtanklubu budou připravovat na seriál závodů v DPP (distančním plavání na volné vodě). V tomto seriálu by jsme v juniorských kategoriích opět chtěli atakovat přední příčky.

(kra)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN