Přebor ČR kat. D a E - Nový Jičín Zpět
  24. - 25. 6. 2006
  kompletní výsledky ve formátu PDF

Přebor ČR kat. D a E - Nový Jičín

Ve dnech 24. - 25. 6. 2006 proběhl v plaveckém bazénu v Novém Jičíně PŘEBOR ČR v ploutvovém plavání kategorie "E" (ročník 96 a mladší) a kategorie "D" (ročník 93 - 94), kterého se zúčastnilo také šest závodníků našeho ČOCHTANKLUBU.

V nabité konkurenci závodníků z celé České republiky s nejlepšími zaplavanými časy, skvěle reprezentovala jak ČOCHTANKLUB, tak naše město Sylvie Růžičková, která, ač je prvním rokem v kategorii "D", hned získala čtyři tituly Přeborníka republiky a to na tratích 50 PP, 200 PP, 400 PP a 25 RP, navíc získala i dvě druhá místa na tratích 100 PP a 100 RP. Sylvie byla také vyhlášena nejlepší závodnicí ve své kategorii s největším počtem získaných bodů podle tabulek CMAS a navíc si ve všech svých startech výrazně zlepšila své osobní rekordy.

Neztratil se ani Jan Tesař, který získal dvě stříbrné medaile na tratích 400 RP a 100 RP. Nesmíme zapomenout ani na naše další závodníky Davida Štětku, Vojtu Vidergota, Adélu Půžovou a Martina Klobásu, kteří ač nedosáhli na stupně vítězů, tak si zlepšili své osobní maxima.

Naše výsledky svědčí o tom, že forma závodníků byla správně načasovaná a je to i skvělá tečka za letní sezónou. Na podzimním závodech se naši závodníci pokusí o další vylepšení svých výsledků a můžeme směle říci, že Sylva se pokusí o překonání rekordů ČR.