Všechny kontakty >>

1. kolo MSLM - Nový Jičín Zpět
  21. 1. 2006
  kompletní výsledky ve formátu PDF

V sobotu 21. 1. 2006 se uskutečnilo na bazénu v Novém Jičíně první kolo Moravskoslezské ligy mládeže (MSLM) 2006 v ploutvovém plavání. Byl to první ostrý test našich závodníků v tomto roce a je vidět, že nezůstali nic dlužni výsledkům z loňského roku, kdy skončili v MSLM 2005 na druhém místě.

V neúplné sestavě se jim podařilo vybojovat druhé místo za Lagunou Nový Jičín a před Nemo Zlín. Plavalo se v kategoriích C (ročník 91-92), kategorie D (ročník 93 - 94) a kategorie E (ročník 95 a mladší). První místa vybojovali Štěpán Jáchym na 100RP a Dalimil Fišar na 50PP oba kategorie C. Druhá místa si vyplavali Sylva Růžičková 50PP, Jan Tesař 100PP a 200PP v kategorii D a Štěpán Jáchym 400PP, Dalimil Fišar 100RP, Tomáš Flídr 50PP a štafeta 4 x100 PP všichni v kategorii C.

Také naši nejmladší závodníci v kategorii E se neztratili, Adéla Půžová vyplavala tři třetí místa na tratích 100PP, 15/10 RP/PP a na 400PP, Vojtěch Vidergot byl třetí na 400PP a další třetí místa přidali Sylva Růžičková na 200PP a 100PP a Tomáš Flídr na 400 PP. Nemůžeme zapomenout i na další naše závodníky, kteří sice nezískali medaile a přesto bojovali a tak pomohli našemu ČOCHTANKLUBU ke skvělém druhému místu. Jak je vidět z počtu medailí, úspěchy v ploutvovém plavání pokračují a doufejme, že hned tak nepřestanou. Další kolo MSLM bude na bazénu v Zábřehu na Moravě v březnu.