2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Zpět
  24. 3. 2007
  kompletní výsledky ve formátu PDF

Zvětšit

V sobotu 24. 3. 2007 proběhlo ve žďárském bazénu druhé kolo Moravskoslezské ligy mládeže v ploutvovém plavání.

Závod zahájil starosta města Mgr. Jaromír Brychta. Mezi sedmi zúčastněnými kluby a celkovým počtem 114 závodníků, se prosadili i zástupci domácího družstva ČOCHTAN, kteří obsadili již tradiční druhé místo za Lagunou z Nového Jičína. V individuálních startech jsme vyplavali celkem 18 medailí.

Mezi nejúspěšnější patřila tradičně Sylvie Růžičková ziskem dvou zlatých a jedné stříbrné. Po jedné zlaté získali Daniela Bukáčková a Martin Klobása, oba svoji sbírku doplnili ziskem stříbra a bronzu. O cenné kovy se zasloužili i další závodníci. Leoš Dospěl 3x stříbro, Lea Šimečková stříbro a bronz, Jan Tesař dva bronzy a Adéla Půžová jeden bronz. Medailovou sbírku uzavřela štafeta nejmladších závodníků roč. narození 96 a mladší na 4x50m ve složení Šimeček T., Vidergotová N., Půžoná A. a Klobása M. , která vyplavala po velkém boji stříbro.

Po skončení závodu byli všichni medailisté odměněni věcnými cenami a nejlepší závodníci v jednotlivých kategoriích převzali poháry, které se díky sponzorům podařilo zajistit.