Všechny kontakty >>

Mikulášský pohár v plavání s ploutvemi - Břeclav Zpět
  1. 12. 2002
  kompletní výsledky ve formátu PDF

Ploutvoví plavci Čochtanklubu se zúčastnili meziklubových závodů v Břeclavi za účasti dalších čtyř klubů z Moravy a dvou klubů ze Slovenska. Tyto závody byly vypsány pro všechny věkové kategorie. Závodilo se v ploutvovém plavání a rychlostním potápění na tratích 15/10 PP/RP, 25 RP, 50 RP, 50PP, 100PP a štafety 4x50 kat. E a 4x100 kat. D.

V soutěži družstev nenašel Čochtanklub konkurenci, o čemž svědčí výsledky v jednotlivých kategoriích a tím také medaile.

V kategorii E (91 a mladší) byl nejúspěšnější z chlapců Štěpán Jáchym se 4 zlatými. V dívkách byla nejúspěšnější Šimečková Lea s jedním prvním, druhým a dvěma třetími místy.

V kategorii D (89-90) byl nejúspěšnější mezi chlapci Aleš Dospěl 3x zlatý a 1x druhý. Z dívek byla nejlepší Radka Šimečková se čtyřmi zlatými medailemi.

V kategorii C (87-88) byl nejlepší Martin Mucha 1x první a 1x druhý a z dívek Silva Pekárková, která byla 2x první a 1x druhá.

V kategorii A+B (86 a starší) byl nejlepší Petr Musil s dvěma prvními místy a z dívek to byla Hanka Najmanová s jedním prvním a jedním druhým místem.

Celkově Čochtanklub vyplaval 23 zlatých, 16 stříbrných a 8 bronzových medailí.

Z těchto výsledků je vidět, že se na bedně objevovali převážně naši závodníci a tak Čochtan zažil medailové žně. Výsledky, kterých jsme dosáhli na těchto závodech nejsou náhodné, což je potvrzeno i z nedávných přeborů ČR kategorií E+D.