Počet fotek: 40 ks, (datum: 03. 11. 2018)

Náš klub uspořádal 10-ti týdenní plavecký kurz pro děti. Fotky jsou ze závěrečné hodiny.

Počet fotek: 48 ks, (datum: 29. 05. 2017)

Plavecký kurz podzim 2016Plavecký kurz podzim 2016

Počet fotek: 33 ks, (datum: 19. 12. 2016)

3. kolo MSLM - Nový Jičín3. kolo MSLM - Nový Jičín
Čochtan se v tomto kole umístil na 3. místě, v celkovém pořadí je průběžně čtvrtý. Konečně jsme se bodově dotáhli na týmy Přerova a Zlína.

Počet fotek: 18 ks, (datum: 16. 04. 2016)

MČR družstev - OlomoucMČR družstev - Olomouc
Tradiční soutěž nejlepších klubů ČR ... Tým mužů Čochtanu obhájil 3. místo a tým žen si doplaval pro 6. místo.
Poprvé jsme se prezentovali v nových klubových soupravách ... myslím, že měly úspěch ... ;-)

Počet fotek: 4 ks, (datum: 09. 04. 2016)

2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou
Domácí závod, který náš klub úspěšně zorganizoval.
Byl to první závod v životě pro skupinu dětí, které začali plavat s ploutvemi teprve na začátku února. I díky nim jsme se umístili v tomto kole na 3. místě.

Počet fotek: 36 ks, (datum: 12. 03. 2016)

1. kolo Světového poháru - Poznaň1. kolo Světového poháru - Poznaň
David Musil vybojoval na trati 400RP vynikající 3. místo. Svými výkony se neztratili ani Filip Dlouhý a plavající trenér Petr Bezchleba

Počet fotek: 21 ks, (datum: 23. 01. 2016)

1. kolo MSLM - Zlín1. kolo MSLM - Zlín
Začátek celoroční klubové soutěže mládeže do 15 let. Náš tým skončil až na 5. místě. Bylo znát, že nám chybí některé ročníky dětí ... na další závody nasadíme nováčky ... ;-)

Počet fotek: 20 ks, (datum: 16. 01. 2016)

MČR v RP kat. E, D a Modrý Mítink - Nový JičínMČR v RP kat. E, D a Modrý Mítink - Nový Jičín
Adéla Švomová vybojovala titul Mistr ČR na 25 RP, Matěj Novák na stejné trati získal stříbrnou medaili.
V rámci Modrého Mítinku přes 300 závodníků včetně 6 klubů ze Slovenska

Počet fotek: 30 ks, (datum: 08. 05. 2015)

Účast 6 klubů z Moravy.
Čochtan se v tomto kole umístil na 4. místě, v celkovém pořadí je průběžně třetí.
Dobré výkony podali Adéla Švomová, Matěj Novák, Marek Musil a Veronika Přibylová.

Počet fotek: 24 ks, (datum: 18. 04. 2015)