Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

2. kolo MSLM - Břeclav Zpět
  8. 3. 2003
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Již druhý ligový závod letošní sezóny, který se 8. 3. 2003 konal v Břeclavi, se stal opět úspěšný pro žďárské ploutvové plavce Čochtanklubu ŽĎAS.

Na tratích 200 PP, 100 PP, 50 PP, 50 RP a 25 RP změřili žďárští své síly s desítkami mladých talentů z klubů Moravy a Slezska. Družstvo Čochtanu však bylo výrazně oslabeno o L. Dospěla a o D. Fišara, kteří jsou čelem nadějné elity týmu. I přes to se podařilo obhájit druhé místo z prvního kola, avšak nebýt ztráty, určitě by Čochtanklub měl větší šanci poprat se o místo první.

V závodě nejvíce vynikala R. Hudečková, která dokázala vybojovat bronz, stříbro a také dokonce i zlato na trati 200 PP, na které se dařilo i druhé L. Šimečkové a třetí D. Bukáčkové. Na téže trati, avšak v kategorii C, zářila M. Bezchlebová, která doplavala na místě třetím.

Mezi chlapci se obdivuhodně dokázal probít A. Dospěl, který neotálel a domů dovezl hned dvě zlaté a jednu stříbrnou. Na jeho vlnách se pak svezl J. Štěpán a D. Štětka, kteří taktéž povstali na stupních vítězů.

Ostatní plavci žďárského Čochtanklubu se předvedli v závodě štafet. V kategorii E dokázali ve složení Bukáčková, Štětka, Šimečková a Hudečková odsunout štafetu Olomouce a doplavat si tak pro prvenství. Pro další medaili doplavala štafeta kategorie D, která startovala ve složení Jáchym, Smolík, Fuchsová, Dospěl. Ta byla však těsně pokořena štafetou Laguny Nový Jičín a odsunuta na místo druhé. Třetí štafeta Čochtanklubu ŽDAS byla bohužel diskvalifikována kvůli předčasnému odskoku z bloku.

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN