Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
ČLENOVÉ A TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
602 511 800

Všechny kontakty >>

2. kolo MSLM - Břeclav Zpět
  8. 3. 2003
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Již druhý ligový závod letošní sezóny, který se 8. 3. 2003 konal v Břeclavi, se stal opět úspěšný pro žďárské ploutvové plavce Čochtanklubu ŽĎAS.

Na tratích 200 PP, 100 PP, 50 PP, 50 RP a 25 RP změřili žďárští své síly s desítkami mladých talentů z klubů Moravy a Slezska. Družstvo Čochtanu však bylo výrazně oslabeno o L. Dospěla a o D. Fišara, kteří jsou čelem nadějné elity týmu. I přes to se podařilo obhájit druhé místo z prvního kola, avšak nebýt ztráty, určitě by Čochtanklub měl větší šanci poprat se o místo první.

V závodě nejvíce vynikala R. Hudečková, která dokázala vybojovat bronz, stříbro a také dokonce i zlato na trati 200 PP, na které se dařilo i druhé L. Šimečkové a třetí D. Bukáčkové. Na téže trati, avšak v kategorii C, zářila M. Bezchlebová, která doplavala na místě třetím.

Mezi chlapci se obdivuhodně dokázal probít A. Dospěl, který neotálel a domů dovezl hned dvě zlaté a jednu stříbrnou. Na jeho vlnách se pak svezl J. Štěpán a D. Štětka, kteří taktéž povstali na stupních vítězů.

Ostatní plavci žďárského Čochtanklubu se předvedli v závodě štafet. V kategorii E dokázali ve složení Bukáčková, Štětka, Šimečková a Hudečková odsunout štafetu Olomouce a doplavat si tak pro prvenství. Pro další medaili doplavala štafeta kategorie D, která startovala ve složení Jáchym, Smolík, Fuchsová, Dospěl. Ta byla však těsně pokořena štafetou Laguny Nový Jičín a odsunuta na místo druhé. Třetí štafeta Čochtanklubu ŽDAS byla bohužel diskvalifikována kvůli předčasnému odskoku z bloku.

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN