Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

Klubové soustředění - Velké Dářko Zpět
  29.7. - 8.8. 2007
     

Zvětšit

Jako každý rok jsme se i letos všichni sešli na naší klubové základně Amfora na Velkém Dářku, abysme tu prožili další ze super nezapomenutelných soustředění. Ubytovali jsme se tu v neděli 29. července. Každoročně začínáme měřeným během v okolních lesích a letos tomu nebylo jinak, takže jsme se přesvědčili, jak na tom vlasně uprostřed prázdnim jsme ... :-) No a další dny se plnil hlavní i vedlější program.

Naši mladší kolegové si užívali kromě běhání, plavání, posilování, cvičení i her také mnoho "lahůdek" například v podobě duatlonu, náročné hry na nepálského pošťáka či adrenalinové, tajuplné a maximálně dokonalé strašidelné stezce :-D. Končili o týden později v sobotu během trojúhelníku na porovnání, po němž následovalo vyhlášení soutěží 2 týmu, do kterých byli rozděleni a za něž týden soutěžili. Myslím si, že všichni byli s kempem naprosto spokojeni.

Starší plavci tentokrát pobyli o něco déle - 11 dní. Jezdili jsme velmi často na kole - navštívili jsme snad každé místo v okolí, od Hlinska přes Nové město na Moravě až do Sázavských lesů, kde se zrovna jelo MČR v cyklistické časovce. Disciplín na kolech jsme uskutěčnili taky moc - časovka na 14km, časovka na 1km, duatlon (4,5-32-2,5km), týmové štafety (2x7x6km) i celodenní výlet. Dále jsme běhali - jak trojúhelník, tak pošťáka, tak Angolu (běh okolo Dářka) i jen tak. Plavání nám taky dalo dost zabrat – ze začátku nám to zpříjěmnovaly vlny a ... zima :-), ale v druhé polovině soustředění se vše vylepšilo a voda stála za to (teda jak kdy :-D ). Hry pro starší taky nechyběly, zvlášt jedna delší na pokračování skvěle zpříjemnila pobyt. Často nám trenéři připravili posezení a naučný výklad o pravidlech ploutvového plavání či protahování, kde jsme se toho hodně naučili i zopakovali.

Všichni jsme si udělali výlet na Vagón v Polničce, několikrát jsme si roztopili saunu, hráli jsme stolní tenis i volejbal, nakupovali zmrzky i limonády, makali a bavili jsme se. Všem se kemp velmi líbil. Často jsme tu bývali navštěvováni kamarády, rodiči, známými, přijel i trenér ze Zlína (Kubrt), který si to tu také nemohl vynachválit.

Děkujeme všem trenérům i ostatním, že pro nás soustředění připravili, a že snášeli naše všemožné "srandičky", už teď se všichni těšíme na příští rok.

(mu)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN