Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

Nemo Trophy - Zlín Zpět
  5. - 6. 11. 2005
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Na začátku listopadu se náš klub zúčastnil otevřeného závodu s mezinárodní účastí Nemo Trophy. Tento oblíbený závod se koná každoročně ve Zlíně a díky obětavým pořadatelům je vždy připraven na vysoké úrovni. Letošní ročník opět přinesl kvalitní startovní listinu včetně jedné závodnice až ze Švédska. Start slovenských "kolegů" je na tomto "pretieku" již samozřejmostí.

Závody probíhají ve dvou dnech (sobota odpoledne a neděle dopoledne). Tým našich závodníků, ve složení Leoš Odvárka, Petr Mucha, Lukáš Halm, Štěpán Jáchym, Michal Smolík, Tomáš Flídr, Čestmír Paclík a Lucie Vorlíčková pod vedením trenérů Martina Trnky a Martina Lázničky, úspěšně reprezentoval náš klub a určitě zanechal ve Zlíně nesmazatelnou stopu.

Stejně jako na minulých závodech byl oporou týmu Petr Mucha, který si opět vylepšil některé své osobní rekordy. I Leoš Odvárka "trhal" jeden osobák za druhým. Svými výkony mile překvapili Tomáš Flídr a Štěpán Jáchym, kteří dosahovali velmi slušných časů a v budoucnu se mohou stát oporami našeho plaveckého týmu.

Ostatní závodníci nepřekvapili ale ani nezklamali, ale určitě na závodech pochopili, že základem úspěchu je jen a pouze tvrdý trénink. Je veliká škoda, že se závodů nemohl zúčastnit Aleš Dospěl, který se stále rehabilituje po úraze, který v létě utrpěl při účasti v triatlonu.

Trenér Martin Trnka zhodnotil závody jako slušně odplavané, ale s jistými rezervami ve výkonnosti a technické připravenosti jednotlivých závodníků.

(kra)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN