Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

2. kolo MSLM - Zábřeh na Moravě Zpět
  18. 3. 2006
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Zvětšit

V plaveckém bazénu v Zábřehu na Moravě proběhlo druhé kolo MSLM v ploutvovém plavání. Čochtanklub v oslabeném složení z důvodů nemocí obsadil druhé místo, když sice porazil lídra soutěže Lagunu Nový Jičín, ale zaskočil ho nečekaně Nemo Zlín, který obsadil všechny disciplíny, což se projevilo hlavně ve štafetách , které jsou bodovány dvojnásobně. Ale to nic neubírá na výkonech našich plavců, kteří ve svých kategoriích zaplavali výborně.

Bez konkurence byl Dalimil Fišar v kategorii "C" (ročník 91-92), který nad o rok staršími závodníky zvítězil ve všech svých startech 100 PP, 50 RP (celé pod vodou) a 200 PP. Úspěšní byli i další naši plavci v této kategorii, Tomáš Flídr obsadil jedno druhé a dvě třetí místa, Leoš Dospěl byl třikrát čtvrtý a Daniela Bukáčková obsadila dvě pátá a jedno šesté místo. Štafeta 4x50PP ve složení Flídr Tomáš, Šimečková Lea, Bukáčková Daniela a Fišar Dalimil nenašla přemožitele a s náskokem 25 metrů zvítězila - což je o parník. Tato kategorie nám dělá jen radost.

V kategorii "D" (ročník 93-94) byl opět výborný Honza Tesař, který zvítězil na tratích 25 RP, 200 PP a byl druhý na 100 PP. Výborně plavala také Sylva Růžičková, která byla jednou první a dvakrát druhá a David Štětka jednou třetí. V této kategorii se projevilo pravidlo, že se musí postavit jen štafeta 2 + 2 (dva chlapci a dvě dívky), jinak by jsme i zde opět s velkým náskokem stáli na bedně.

A nesmíme zapomenout na naše nejmladší plavce v kategorii "E" (ročník 95 a mladší). Zde byl z našich nejlepší Vojta Vidergot, který byl třikrát třetí a to na 100 PP, 50 PP a 200 PP. V rámci II. kola MSLM proběhla také velká cena firmy SULKO, ve které byla velmi úspěšná Sylvie Růžičková, která ve své kategorii "D" chlapci a dívky dohromady obsadila vynikající 2. místo za 777 bodů (bodování podle zaplavaného nejlepšího výkonu). Můžeme konstatovat, že v Sylvii Růžičkové nám roste jedna z velkých nadějí žďárského ploutvového plavání.

Můžeme se dále těšit i z toho, že nám u nás rostou velmi dobří sprinteři a to je dobré znamení pro další již III. kolo MSLM, které se bude konat již v sobotu 8. 4. 2006 u nás ve Žďáru nad Sázavou. Doufáme, že se nám tentokrát útok na první místo vydaří. Všechny naše příznivce a i ty co chtějí poznat, co je to vlastně ploutvové plavání, tímto srdečně zveme do plaveckého bazénu při 4. ZŠ Žďár nad Sázavou.

(Če)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN