Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

3. kolo MSLM - Zlín Zpět
  19. 4. 2008
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Zvětšit

Dne 19.4.2008 se ve Zlíně uskutečnilo 3. kolo Moravskoslezské ligy mládeže v plavání s ploutvemi. Žďárský Čochtanklub reprezentovalo 18 plavců. V kategorii "E" nás reprezentovali David Musil, Filip Dlouhý, Vojtěch Dvořák, Pavel Císař, Karel Daniel, David Dvořáček, Natálie Vidergotová, Adéla Vlčková, Simona Holánová a Adéla Švomová. V kat. "D" soutěžili Vojtěch Vidergot, Tomáš Šimeček, Martin Klobása a Adéla Půžová. V nejstarší kategorii "C" bojovali Jan Tesař, Jakub Bednář, Adam Mattis a Sylvie Růžičková.

Nejlépe si v kat. "C" vedla Sylva Růžičková, která v těžké konkurenci na třech tratích třikrát zvítězila a stala se tak nejúspěšnější závodnicí klubu. V hoších si dobře vedl Honza Tesař, který vybojoval jedno čtvrté a jedno páté místo.

V kat. "D" zabojoval Vojta Vidergot, který si vyplaval tři bronzové medaile a Adéla Půžová, která si doplavala pro dvě 6. místa.

V nejmladší kategorii měl náš klub nejpočetnější zastoupení. Nejvíce se dařilo Davidovi Musilovi, Filipu Dlouhému a Natálii Vidergotové. Ostatní závodníci plavali na hranici svých osobních rekordů a dobře doplňovali závodníky na medailových pozicích.

Vyvrcholením soutěžního dne byly smíšené štafety 4 x 100 m. Ve velké konkurenci dosáhla štafeta kat. "C" ve složení Tesař, Mattis, Bednář a Růžičková na vynikající 3. místo. Štafeta kategorie "E" se nenechala zahanbit a doplavala si pro krásné 3. místo (Vidergotová, Dlouhý, Vlčková, Musil). Štafeta ve složení Půžová, Klobása, Šimeček a Vidergot doplavala v kat. "D" na 4. místě. Zahanbit se nenechala ani štafeta našich úplně nejmladších zavodníků v kategorii "E". Holánová, Švomová, Daniel a Dvořák doplavali na výtečném 5. místě. Další kolo MSLM proběhne 11. 10. 2008 v Přerově.

Všem závodníkům děkujeme za výbornou reprezentaci žďárského klubu a přejeme jim mnoho úspěchů na dalších akcích. Vybraní závodníci se zúčastní i závodů dospělých.

(sau)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN