Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

3. kolo MSLM - Zlín Zpět
  19. 4. 2008
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Zvětšit

Dne 19.4.2008 se ve Zlíně uskutečnilo 3. kolo Moravskoslezské ligy mládeže v plavání s ploutvemi. Žďárský Čochtanklub reprezentovalo 18 plavců. V kategorii "E" nás reprezentovali David Musil, Filip Dlouhý, Vojtěch Dvořák, Pavel Císař, Karel Daniel, David Dvořáček, Natálie Vidergotová, Adéla Vlčková, Simona Holánová a Adéla Švomová. V kat. "D" soutěžili Vojtěch Vidergot, Tomáš Šimeček, Martin Klobása a Adéla Půžová. V nejstarší kategorii "C" bojovali Jan Tesař, Jakub Bednář, Adam Mattis a Sylvie Růžičková.

Nejlépe si v kat. "C" vedla Sylva Růžičková, která v těžké konkurenci na třech tratích třikrát zvítězila a stala se tak nejúspěšnější závodnicí klubu. V hoších si dobře vedl Honza Tesař, který vybojoval jedno čtvrté a jedno páté místo.

V kat. "D" zabojoval Vojta Vidergot, který si vyplaval tři bronzové medaile a Adéla Půžová, která si doplavala pro dvě 6. místa.

V nejmladší kategorii měl náš klub nejpočetnější zastoupení. Nejvíce se dařilo Davidovi Musilovi, Filipu Dlouhému a Natálii Vidergotové. Ostatní závodníci plavali na hranici svých osobních rekordů a dobře doplňovali závodníky na medailových pozicích.

Vyvrcholením soutěžního dne byly smíšené štafety 4 x 100 m. Ve velké konkurenci dosáhla štafeta kat. "C" ve složení Tesař, Mattis, Bednář a Růžičková na vynikající 3. místo. Štafeta kategorie "E" se nenechala zahanbit a doplavala si pro krásné 3. místo (Vidergotová, Dlouhý, Vlčková, Musil). Štafeta ve složení Půžová, Klobása, Šimeček a Vidergot doplavala v kat. "D" na 4. místě. Zahanbit se nenechala ani štafeta našich úplně nejmladších zavodníků v kategorii "E". Holánová, Švomová, Daniel a Dvořák doplavali na výtečném 5. místě. Další kolo MSLM proběhne 11. 10. 2008 v Přerově.

Všem závodníkům děkujeme za výbornou reprezentaci žďárského klubu a přejeme jim mnoho úspěchů na dalších akcích. Vybraní závodníci se zúčastní i závodů dospělých.

(sau)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN