Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

Mistrovství světa juniorů v PP a RP - Mallorca Zpět
  5. - 12. 7. 2010
     

Jan Tesař a Sylvie Růžičková

Stejně jako vloni, kdy barvy České republiky úspěšně hájili na ME juniorů v ploutvovém plavání v Bělehradě žďárští plavci Leoš Dospěl (92) a Dalimil Fišar (92), se ani letos junioři žďárského Čochtanklubu neztratili. Již v jarní části sezóny se Jan Tesař (94) a Sylvie Růžičková (94) úspěšně kvalifikovali na Mistrovství světa juniorů v PP a RP, které se konalo v červenci ve španělském Palma de Mallorca.

V mezinárodní konkurenci reprezentanti našeho klubu podali vynikající výkony. Sylva se specializuje na disciplíny RP (pod vodou s dýchacím přístrojem). Největšího úspěchu dosáhla na 400RP, kdy doplavala na vynikajícím 5. místě. Na trati 800RP podala stejně kvalitní výkon a umístila se na 7. pozici. Doplňkově se účastnila i závodu na 200PP (na hladině se šnorchlem), který dokončila na slušném 16. místě.

Honza je specialista na hladinové delší tratě. V obrovské konkurenci, která na MS v chlapecké kategorii je, získal na nejdelší bazénové disciplíně 1500PP velmi solidní 12. místo. V disciplíně 800 PP vybojoval 14. pozici a na střední trati 400PP doplaval patnáctý.

Honza a Sylva se zúčastnili i plaveckého maratonu na 6 km. Plavalo se v ohromném horku v moři. Na tyto pro nás „exotické“ podmínky doplatila Sylva, která závod nedokončila. Honza dokázal, že je nejlepší juniorský dálkový plavec v ČR a doplaval na vynikajícím 16. místě.

Oba naši odchovanci se letos dostali do reprezentace ČR poprvé a určitě nezklamali. V letošní sezóně mají opět šanci se zúčastnit ME juniorů v Maďarsku. Nebude to ale jednoduché, protože tréninková příprava bude dost ovlivněna předpokládaným dlouhodobým uzavřením žďárského plaveckého bazénu z důvodu rekonstrukce. Doufejme, že se zadaří a i díky podpoře od města Žďár nad Sázavou, se naši plavci opět kvalifikují do juniorského reprezentačního výběru.

(kra)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN