Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

3. kolo MSLM - Nový Jičín Zpět
  12. 4. 2003
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Dne 12. 4. 2003 proběhlo již 3. kolo Moravskoslezské ligy mládeže v plavání s ploutvemi. Místo konání bylo opět v Novém Jičíně, kam se sjelo sedm klubů.

Závodů se zúčastnil i náš klub, za který bojovalo osm chlapců a devět dívek. I tentokrát naši závodníci domů dovezli několik cenných kovů a mnoho osobních rekordů. A i přes výrazné oslabení se dokázali udržet na druhé příčce za Novým Jičínem.

Mezi chlapci potvrdili svojí vzrůstající formu bratři Dospělovi, kteří vybojovali celkem pět medailí. Mladší Leoš si v kategorii E doplaval pro tři zlaté na tratích 100 PP, 15/10 RP/PP a 200 PP. Pro zbylé dvě medaile z rodinné sbírky si došel na stupně vítězů Aleš, který vybojoval zlatou na trati 100 RP a stříbrnou na 50 PP v kategorii D. O dvě další medaile (bronzové) pro klub se zasloužili Fišar Dalimil a Jáchym Štěpán.

Šimečková Lea v závodě patřila mezi nejúspěšnější ze žďárských plavkyň. Podařilo se jí vybojovat tři stříbrné medaile, a to na tratích 100 PP, 15/10 RP/PP a 200 PP v kategorii E. Podobně, avšak vždy pár sekund za Šimečkovou, se dařilo Bukáčkové Daniele, která třikrát doplavala na místě třetím.

Největšího úspěchu pro žďárský Čochtanklub ŽĎAS dosáhla štafeta kategorie E (Bukáčková, Fišar, Šimečková, Dospěl L.), která stejně tak jako v 1. kole ligy s přehledem porazila štafetu Nového Jičína a zvítězila. Štafeta kategorie D (Jáchym, Smolík, Fuchsová, Dospěl A.) vybojovala místo třetí.

(lp)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN