Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

Finále ligy mládeže - Most Zpět
  15. - 16. 11. 2008
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Zvětšit

Ve dnech 15.-16.11. 2008 se v mosteckém Aquadromu uskutečnilo Finále ligy mládeže 2008 v plavání s ploutvemi. V této klubové soutěži, které se zúčastňuje 6 nejlepších klubů v rámci ČR, žďárský Čochtanklub reprezentovalo 12 plavců. V kategorii "E" (11 let a mladší) nás reprezentovali David Musil, Filip Dlouhý, Vojtěch Dvořák, Natálie Vidergotová a Adéla Vlčková. V kat. "D" (12 – 13 let) soutěžili Vojtěch Vidergot, Tomáš Šimeček, Martin Klobása a Adéla Půžová. V nejstarší kategorii "C" (14 – 15 let) bojovali Jan Tesař, Jakub Bednář a Sylvie Růžičková.

V kategorii "C" si nejlépe vedla Sylva Růžičková, která v těžké konkurenci zvítězila ve všech pěti závodech, ke kterým nastoupila a stala se tak nejúspěšnější závodnicí klubu a celých závodů. V hoších si dobře vedl Honza Tesař, který vybojoval jednu stříbrnou medaili a jedno 4. místo.

V kat. "D" výrazně pomohl klubu Vojta Vidergot, který doplaval dvakrát na čtvrtém místě. Neztratila se ani Adéla Půžová, která si zaplavala nové osobní rekordy na většině tratí.

V nejmladší kategorii měl náš klub nejpočetnější zastoupení. Nejvíce se dařilo Davidovi Musilovi a Adéle Vlčkové. I ostatní závodníci plavali na hranici svých osobních rekordů a dobře doplňovali závodníky na medailových pozicích.

Vyvrcholením prvního soutěžního dne byly štafety na 4 x 50 m. Ve velké konkurenci dosáhla štafeta kat. "E" ve složení Vlčková, Dlouhý, Musil a Vidergotová na vynikající 4. místo. V celoroční soutěži získal náš klub solidní 6. místo v rámci celé ČR. Všem zúčastněným závodníkům klub děkuje za úspěšnou reprezentaci.

(tes)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN