Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

Přebor ČR kategorie E a D - Tábor Zpět
  14. - 15. 5. 2005
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Ve dnech 14. - 15. 5. 2005 proběhl v plaveckém bazénu v Táboře PŘEBOR ČR v ploutvovém plavání kategorie " E" (ročník 94 a mladší) a kategorie "D" (ročník 92 a 93), kterého se zúčastnilo také devět závodníků našeho ČOCHTANKLUBU s nejlepšími zaplavanými časy. V nabité konkurenci 13 klubů z celé České republiky ČOCHTANKLUB skvěle reprezentoval naše město, když získal sedm přebornických titulů, tři stříbrné a šest bronzových medailí a stal se nejúspěšnějším oddílem před Aqua Plastkov Liberec a Uhlomost Most.

Přeborníkem republiky se stal Dalimil Fišar (kategorie "D") a to hned třikrát, na tratích 100PP, 100RP, 25 RP, navíc získal 1x stříbro na 50PP a 1x bronz na 200PP, dalším přeborníkem republiky je Jan Tesař (kategorie "E") a to na tratích 100PP a 200PP, na trati 15/10RP získal navíc ještě bronz. Přebornicí republiky stala také Sylvie Růžičková (kategorie "E") na trati 200PP, která získala také 2x stříbro na tratích 400PP a 100PP a 1x bronz na trati 15/10RP. Třetí místo získal na trati 400 RP také Leoš Dospěl.

V sobotních štafetách na tratích 4x100PP kategorie "D" museli trenéři Lubomír Černý a Petr Smolík "postaršit" závodníky kategorie "E", aby tyto štafety mohli plavat a tento tah vyšel, protože štafeta chlapců ve složení Leoš Dospěl, David Štětka, Jan Tesař a Dalimil Fišar získala bronzové medaile a stejnou medaili získala štafeta dívek ve složení Radka Hudečková, Lea Šimečková, Sylvie Růžičková a Daniela Bukáčková.

Největším nedělním překvapením byla naše štafeta kategorie "E" ve složení David Štětka, Vojtěch Vidergot, Sylvie Růžičková a finišman Jan Tesař, která ve strhujícím souboji vyhrála na trati 4x100PP a získala tak titul přeborníka republiky. Naši závodníci zde zaplavali na hranici svých osobních rekordů a Honza Tesař dokonce ten svůj zlepšil na 55:48, což přispělo k tomuto nečekanému vítězství.

I ostatní závodníci si na tomto Přeboru ČR zlepšili své osobní rekordy a toto svědčí o tom, že forma závodníků byla správně načasovaná. Skvělé je, že se žádný náš závodník nevracel domů bez medaile, což v takové konkurenci a našem počtu závodníků je obrovský úspěch. Doufejme, že tuto vysoko položenou laťku se nám podaří udržet a příští rok opět zopakujeme tyto úspěchy.

(Če)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN