Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

3. kolo MSLM - Nový Jičín Zpět
  14. 4. 2007
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Zvětšit

Na plaveckém bazénu v Novém Jičíně proběhlo 3. kolo Moravskoslezské ligy mládeže (MSLM) v plavání s ploutvemi. Žďárský ČOCHTANKLUB znovu prokázal svoje kvality, když dokázal i v neúplném složení vybojovat druhé místo za Lagunou Nový Jičín.

Nejlepších výsledků dosáhli závodníci kategorie "C" (roč. 92-93), kde naše nejúspěšnější závodnice Daniela Bukáčková vyplavala 3x první místo na tratích 200 PP-BF, 50 PP, 400 RP a k tomu přidala druhé místo na 100 PP. V této kategorie získal Dalimil Fišar 1x zlato na 50 PP a 3x druhé místo, Lea Šimečková získala 1x druhé a 2x třetí místo a Leoš Dospěl, který získal 2x třetí místo. V kategorii "D" (roč. 94-95) byla nejúspěšnější Sylvie Růžičková, která získala první místo na 400 PP a 2x druhé místo. V kategori "E" (roč. 96 a mladší) byl nejlepší závodník Martin Klobása, který byl 2x druhý a jednou třetí. Nesmíme zapomenout ani na štafety, kde si první místo vybojovala štafeta 4x100 PP v kategorii "C" ve složení Fišar Dalimil, Šimečková Lea, Bukáčková Daniela, Dospěl Leoš. V kategorii "E" byla naše štafeta na trati 4x100 PP druhá ve složení Šimeček Tomáš, Vlčková Adéla, Vidergotová Natálie, Klobása Martin. Můžeme jen zkonstatovat, že štafeta v kategorii "D", která ač druhá, tak na základě pravidla o účasti 2 dívek a 2 chlapců nemohla bodovat. Ani další závodníci nezklamali svými výsledky a pokud bychom byli kompletní, tak jsme určitě sahali po vítězství v tomto kole MSLM.

V Novém Jičíně byl také vyhodnocen uplynulý ročník MSLM 2006 v ploutvovém plavání. ČOCHTANKLUB dosáhl na druhé místo, když lepší byl jen klub Laguna Nový Jičín a na třetím místě skončil klub Nemo Zlín.

Kvality našich závodníků se určitě projeví na blížícím se Přeboru ČR, kde nás budou reprezentovat pouze nejlepší závodníci s nejlepšími časy.

(Če)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN