Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

3. kolo MSLM - Nový Jičín Zpět
  14. 4. 2007
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Zvětšit

Na plaveckém bazénu v Novém Jičíně proběhlo 3. kolo Moravskoslezské ligy mládeže (MSLM) v plavání s ploutvemi. Žďárský ČOCHTANKLUB znovu prokázal svoje kvality, když dokázal i v neúplném složení vybojovat druhé místo za Lagunou Nový Jičín.

Nejlepších výsledků dosáhli závodníci kategorie "C" (roč. 92-93), kde naše nejúspěšnější závodnice Daniela Bukáčková vyplavala 3x první místo na tratích 200 PP-BF, 50 PP, 400 RP a k tomu přidala druhé místo na 100 PP. V této kategorie získal Dalimil Fišar 1x zlato na 50 PP a 3x druhé místo, Lea Šimečková získala 1x druhé a 2x třetí místo a Leoš Dospěl, který získal 2x třetí místo. V kategorii "D" (roč. 94-95) byla nejúspěšnější Sylvie Růžičková, která získala první místo na 400 PP a 2x druhé místo. V kategori "E" (roč. 96 a mladší) byl nejlepší závodník Martin Klobása, který byl 2x druhý a jednou třetí. Nesmíme zapomenout ani na štafety, kde si první místo vybojovala štafeta 4x100 PP v kategorii "C" ve složení Fišar Dalimil, Šimečková Lea, Bukáčková Daniela, Dospěl Leoš. V kategorii "E" byla naše štafeta na trati 4x100 PP druhá ve složení Šimeček Tomáš, Vlčková Adéla, Vidergotová Natálie, Klobása Martin. Můžeme jen zkonstatovat, že štafeta v kategorii "D", která ač druhá, tak na základě pravidla o účasti 2 dívek a 2 chlapců nemohla bodovat. Ani další závodníci nezklamali svými výsledky a pokud bychom byli kompletní, tak jsme určitě sahali po vítězství v tomto kole MSLM.

V Novém Jičíně byl také vyhodnocen uplynulý ročník MSLM 2006 v ploutvovém plavání. ČOCHTANKLUB dosáhl na druhé místo, když lepší byl jen klub Laguna Nový Jičín a na třetím místě skončil klub Nemo Zlín.

Kvality našich závodníků se určitě projeví na blížícím se Přeboru ČR, kde nás budou reprezentovat pouze nejlepší závodníci s nejlepšími časy.

(Če)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN