Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

3. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Zpět
  8. 4. 2006
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

3. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou

V sobotu proběhlo ve žďárském bazénu III. kolo Moravskoslezské ligy mládeže v plavání s ploutvemi. Mezi osmi oddíly se neztratili ani plavci Čochtanklubu ze Žďáru nad Sázavou. Závody zahájil starosta města Mgr. Jaromír Brychta a popřál všem hodně dobrých výsledků.

Plavci našeho oddílu bojovali dlouho o celkové vítězství a ziskem třech zlatých, šesti stříbrných a osmi bronzových medailí obsadili těsně druhé místo za Lagunou z Nového Jičína.

Nejúspěšnější jako tradičně byl Honza Tesař ziskem dvou zlatých a jedné stříbrné a Štěpán Jáchym jedenkrát zlatý a jedenkrát stříbrný. Mezi medailisty se dále zařadili Tomáš Flídr, Vojtěch Vidergot, Leoš Dospěl a mezi děvčaty Sylvie Růžičková, Petra Ondrová a Daniela Bukáčková. Stříbra získaly i obě štafety. Nejmladší kategorie "E" (ročník 95 a mladší) ve složení Petra Ondrová, Martin Klobása, Adéla Půžová a Vojtěch Vidergot a kategorie "C" (ročník 91 - 92) ve složení Tomáš Flídr, Nikola Halmová, Daniela Bukáčková a Štěpán Jáchym.

Trenéři domácího oddílu Ing. Martin Trnka a Mgr. Eva Holemá litují chybějících závodnic kat. "D" (ročník 93 - 94) jelikož neobsazenými starty v těchto disciplínách přišli závodníci o celkové vítězství.

Nyní se již naši ploutváci budou připravovat na vrchol sezony, což bude přebor ČR, který se uskuteční v Novém Jičíně. Po velmi dobrých výsledcích v Moravskoslezské lize chceme i v Novém Jičíně obhájit výsledky z předešlých let, shrnuje vystoupení svých svěřenců Mgr. Eva Holemá.

(Smo)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN