Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

1. kolo MSLM - Nový Jičín Zpět
  24. 1. 2004
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Plavecký oddíl Laguna Nový Jičín byl hostitelem prvního kola Moravskoslezské ligy mládeže (MSLM) v ploutvovém plavání v kategoriích "E" (roč. 93 a mladší), "D" (roč. 91-92), "C" (89-90). Ani v tomto ročníku ligy mládeže se žďárský Čochtanklub neztratil a po prvním kole je druhý za Lagunou Nový Jičín z celkem šesti klubů MSLM.

Ze sedmnácti žďárských plavců se nejvíce dařilo Štěpánu Jáchymovi, který v kategorii "D" nenašel ve svých startech přemožitele a získal tři individuální zlata na tratích 100 PP, 50 PP a 200 PP. Společně s Leošem Dospělem, Radkou Hudečkovou a Dádou Bukáčkovou získali stříbrnou medaili ve štafetě 4x100 PP.

Další individuální stříbrné medaile získali Leoš Dospěl a Tomáš Flídr a bronzovou získal Aleš Dospěl. Úspěchem je také třetí místo štafety kategorie "C" ve složení Simona Fuchsová, Radka Šimečková, Michal Smolík a Aleš Dospěl. Ani ostatní závodníci hájící barvy Čochtanklubu nezklamali a i když nedosáhli na medaile, zaplavali si řadu osobních rekordů.

"Největším kladem jsou naši nejmladší závodníci v kategorii "E" Jan Tesař, Zdeněk Kvapil, Jakub Bednář a Barbora Kubická, kteří ač byli na svých vůbec prvních závodech, nezklamali a ve druhém kole, které se bude konat 27. března u nás Žďáře nad Sázavou, chtějí ukázat, že budou ještě lepší a někteří chtějí sahat i po medailích," pochvaluje si Lubomír Černý.

(lc)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN