Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

Mistrovství ČR v PP a RP - Zlín Zpět
  20. - 22. 6. 2008
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Zvětšit

Vyvrcholením letošní sezóny ploutvových plavců z Čochtanklubu se stalo Mistrovství České republiky v plavání s ploutvemi, které se konalo ve Zlíně. Tohoto prestižního závodu se zúčastnil výběr žďárských plavců ve složení: Petr Mucha, Dalimil Fišar, Leoš Dospěl, Michal Smolík, Jan Tesař, Petr Bezchleba, Čestmír Paclík, Daniela Bukáčková, Lea Šimečková, Sylvie Růžičková, Nikola Halmová a Martina Jonášová.

Nejúspěšnějším závodníkem výpravy se stal Dan Fišar, který v juniorské kategorii kraloval v disciplínách Bi-Fins (dvě samostatné gumové ploutve) a skvěle si vedl i v ostatních disciplínách plavaných v monoploutvi. Na dlouhých tratích ho ve stejné kategorii výborně doplnil Leoš Dospěl, který získal několik druhých míst. Ve starším dorostu se dobře prezentoval Honza Tesař, který většinu svých startů proměnil ve zlatý kov.

Dívky se nenechaly zahanbit, když nejlepší výkony předvedla Lea Šimečková, která vybojovala v juniorkách několik cenných kovů. I Dáda Bukáčková zaplavala svůj standard a vybojovala 2 medaile. Tyto úspěchy našeho klubu podpořili i ostatní členové výpravy, kteří získali několik medailových umístění a výrazně posunuli hodnoty svých osobních rekordů.

Vyvrcholením MČR byly štafety, v kterých štafeta mužů získala dvě 4. místa a štafeta žen dvě 5. pozice. "Jsem velice spokojen s výkony mých svěřenců a předpokládám, že tento tým má před sebou skvělou budoucnost, protože většina našich plavců je teprve juniorského a dorosteneckého věku," zhodnotil výkony žďárských reprezentantů trenér Martin Trnka.

(kra)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN