Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Zpět
  27. 3. 2004
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Dne 27. 3. 2004 proběhlo v plaveckém bazénu ve Žďáru nad Sázavou druhé kolo Moravskoslezské ligy mládeže (MSLM) v ploutvovém plavání v kategoriích "E" (roč. 93 a mladší), "D" (roč. 91-92), "C" (89-90). Za účasti 7 klubů z celé Moravy se ploutvoví plavci ČOCHTANKLUB Žďár n. S. neztratili a po druhém kole zůstali druzí, když se jim podařilo v domácím prostředí snížit bodovou ztrátu za vedoucím klubem Lagunou Nový Jičín.

Nejvíce se o tento úspěch zasloužili: Štěpán Jáchym, který v kategorii "D" opět tak jako v prvním kole nenašel ve svých startech přemožitele a získal tři individuální zlata na tratích 100PP, 25 RP a 200PP. Společně s Danem Fišarem, Radkou Hudečkovou a Dádou Bukáčkovou získali stříbrnou medaili ve štafetě 4x50PP.

Další individuální medaile získali Aleš Dospěl a Petr Mucha, kteří získali po dvou stříbrných a dvou bronzových medailích. Překvapením byl zisk dvou stříbrných a jedné bronzové medaile Tomáše Flídra, který kdyby víc trénoval, určitě by dosáhl i na nejvyšší příčky.

Vůbec největšího překvapení jsme se dočkali v kategorii "E", kde Sylva Růžičková vyplavala třetí místo na trati 100 PP a to hned při svém prvním startu na závodech. Sylva je velký talent a příslib do budoucna pro náš klub. Také ve štafetách na trati 4x50PP v kategorii "E" a "D" jsme získali bronzové medaile.

Jak je vidět, medailí se podařilo vylovit ze žďárského bazénu hodně. Nelze nepřipomenout i další naše bodované závodníky, kteří svými výkony pomohli družstvu k udržení druhého místa v soutěži klubů. Jedná se o Nikolu Halmovou, Leu Šimečkovou, Simonu Fuchsovou, Davida Štětku, Honzu Tesaře, Barboru Kubickou, Nikolu Flídrovou, Michala Smolíka, Leoše Dospěla. Taktéž závodníci, kteří body nezískali, se v dalším kole MSLM pokusí o zlepšení svých výkonů a podpoří družstvo v útoku na první místo v klubech.

(lc)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN