Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

2. kolo MSLM - Žďár nad Sázavou Zpět
  27. 3. 2004
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Dne 27. 3. 2004 proběhlo v plaveckém bazénu ve Žďáru nad Sázavou druhé kolo Moravskoslezské ligy mládeže (MSLM) v ploutvovém plavání v kategoriích "E" (roč. 93 a mladší), "D" (roč. 91-92), "C" (89-90). Za účasti 7 klubů z celé Moravy se ploutvoví plavci ČOCHTANKLUB Žďár n. S. neztratili a po druhém kole zůstali druzí, když se jim podařilo v domácím prostředí snížit bodovou ztrátu za vedoucím klubem Lagunou Nový Jičín.

Nejvíce se o tento úspěch zasloužili: Štěpán Jáchym, který v kategorii "D" opět tak jako v prvním kole nenašel ve svých startech přemožitele a získal tři individuální zlata na tratích 100PP, 25 RP a 200PP. Společně s Danem Fišarem, Radkou Hudečkovou a Dádou Bukáčkovou získali stříbrnou medaili ve štafetě 4x50PP.

Další individuální medaile získali Aleš Dospěl a Petr Mucha, kteří získali po dvou stříbrných a dvou bronzových medailích. Překvapením byl zisk dvou stříbrných a jedné bronzové medaile Tomáše Flídra, který kdyby víc trénoval, určitě by dosáhl i na nejvyšší příčky.

Vůbec největšího překvapení jsme se dočkali v kategorii "E", kde Sylva Růžičková vyplavala třetí místo na trati 100 PP a to hned při svém prvním startu na závodech. Sylva je velký talent a příslib do budoucna pro náš klub. Také ve štafetách na trati 4x50PP v kategorii "E" a "D" jsme získali bronzové medaile.

Jak je vidět, medailí se podařilo vylovit ze žďárského bazénu hodně. Nelze nepřipomenout i další naše bodované závodníky, kteří svými výkony pomohli družstvu k udržení druhého místa v soutěži klubů. Jedná se o Nikolu Halmovou, Leu Šimečkovou, Simonu Fuchsovou, Davida Štětku, Honzu Tesaře, Barboru Kubickou, Nikolu Flídrovou, Michala Smolíka, Leoše Dospěla. Taktéž závodníci, kteří body nezískali, se v dalším kole MSLM pokusí o zlepšení svých výkonů a podpoří družstvo v útoku na první místo v klubech.

(lc)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN