Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

Mistrovství ČR kat. E, D - Nový Jičín Zpět
  29. - 30. 5. 2010
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Vítězný Vojta Dvořák

O víkendu 29. - 30. 5. 2010 se osm mladých nadějí žďárského Čochtanklubu zúčastnilo Mistrovství České republiky žáků v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění konaného v Novém Jičíně. O kvalitní konkurenci se jim postaralo celkem deset klubů z Česka a jeden ze Slovenska. V kategorii E (do 11 let) klub reprezentovali Vojtěch Dvořák, Lucie Havlová, Barbora Mokričková a Zuzana Řebíková. V kategorii D (12-13 let) se závodů zúčastnili Filip Dlouhý, David Musil, Natálie Vidergotová a Adéla Vlčková.

O zviditelnění výpravy se zasloužil nejvíce Vojtěch Dvořák. Jedinou disciplínou, na které mu unikla jedna z medailí doslova o konečky prstů, bylo 15RP/10PP. S přibývajícími metry se ale začal konkurenci vzdalovat a ve všech dalších disciplínách sbíral medaile, jednu stříbrnou (50PP) a tři zlaté (100PP, 200PP, 400PP). V kategorii D se nechtěla nechat zahanbit Adéla Vlčková, ale po třech nevděčných bramborových umístěních jako by jí úspěch nebyl přán. Chuť si spravila až na své poslední disciplíně 400RP, kde obsadila krásné 3. místo.

"Smolaři Mistrovství", tak by se dala nazvat štafeta kategorie E ve složení Mokričková, Havlová, Řebíková a Dvořák, která doplavala v závodě na 4x50PP na 3. příčce, ale následně o ni přišla zásluhou diskvalifikace. Druhý den už svoji chybu štafeta nedokázala napravit a na 4x100PP doplavala na 4. místě. Děvčata se tak nedočkala medaile z první velké akce.

Za zmínku stojí i individuální výkony nejmladších závodnic, které promlouvaly do pořadí v první desítce a značně posunuly svá osobní maxima na všech tratích. Nezklamali ani ostatní účastníci, kteří prokázali svoji stabilní výkonnost a význam pro tým. Mistrovství se stalo skvělým zakončením úspěšné sezony a předpokladem úspěchu v sezóně nadcházející.

(ms)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN