Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

Finále ligy mládeže - Nový Jičín Zpět
  12. - 13. 11. 2011
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Tým Čochtanklubu

Ve dnech 12.-13. listopadu se v Novém Jičíně uskutečnilo Finále ligy mládeže 2011 v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění. Této klubové soutěže se zúčastnilo 6 nejlepších klubů z Čech a Moravy. Žďárský Čochtanklub reprezentovalo 6 děvčat a 6 chlapců.

V nejstarší věkové kategorii "C" (14 - 15 let) si nejlépe vedl Marek Páral, který získal dvě stříbrné medaile a jednu bronzovou. V celkovém pořadí chlapců této kategorie Marek vybojoval vynikající druhé místo. Slušně zaplaval i David Musil, který si výrazně vylepšil své osobní rekordy. V dívkách náš klub reprezentovala Adéla Půžová, která si domů přivezla jednu bronzovou medaili.

Největším úspěchem našich závodníků v kategorii "D" (12 – 13 let) byl zisk bronzové medaile ve štafetovém závodě na 4x100 metrů. Štafeta plavala ve složení Filip Dlouhý, Klára Mokričková, Barbora Mokričková a Vojtěch Dvořák. Ze břehu jim fandila Zuzana Řebíková, která se do štafety nenominovala. Stejně dobře si všichni vedli i v individuálních startech a zaplavali si mnoho svých nejlepších výkonů a jen těsné je minuly medailové pozice.

V nejmladší kategorii "E" (11 let a mladší) náš klub reprezentovali Adéla Švomová, Barbora Cvíčková, Matěj Novák a Dan Dlouhý. Všichni naši nejmladší závodníci pokořili své osobní rekordy a umisťovali se do první poloviny startovního pole.

V celkovém pořadí Čochtanklub vybojoval pěkné 6. místo, které mohlo být lepší, kdybychom měly nasazen plný počet závodníků ve všech kategoriích. Děkujeme všem zúčastněným za kvalitní reprezentaci klubu a našeho města.

(kra)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN