Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

Mistrovství ČR v PP a RP - České Budějovice Zpět
  25. - 26. 6. 2011
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Marek Pavelka, Jan Tesař a Marek Páral

Vyvrcholením letošní sezóny ploutvových plavců žďárského Čochtanklubu se 25.-26. června stalo Mistrovství České republiky seniorů a juniorů, konané v Českých Budějovicích. Klub úspěšně reprezentovali v chlapcích a mužích Marek Pavelka, Jan Tesař, Marek Páral, David Musil a Petr Bezchleba, v dívkách Sylvie Růžičková, Adéla Vlčková a Adéla Půžová. Závody byly velice úspěšné, žďárští plavci vybojovali několik mistrovských titulů a další cenné kovy.

Nejúspěšnějším závodníkem žďárského týmu se stal junior Jan Tesař, kterému se podařilo vybojovat titul seniorského Mistra ČR na tratích 800 PP a 1500 PP, na kterých také posunul hranici českých juniorských rekordů. Na dalších tratích si doplaval pro dvě stříbrné medaile.

Mezi juniorkami podala standartní výkon Sylvie Růžičková, která s přehledem vyhrála všechny tratě své kategorie a dokonce vybojovala v celkovém pořadí mezi ženami stříbro a bronz na tratích 400 RP a 800 RP (s dýchacím přístrojem).

Nejmladší závodnice našeho týmu Adéla Vlčková vybojovala v mladších juniorkách krásné 3. místo na 100 BF a i na dalších tratích se umístila do 6. místa. Ve stejné kategorii závodila i Adéla Půžová, která na trati 100, 400 a 800 RP vybojovala stříbrné medaile.

V mladších juniorech zabojoval Marek Páral, který si přivezl domů nejcennější kov a další tři stříbrné příčky ze středních a dlouhých tratí. Ve stejné kategorii solidně zaplaval David Musil, který si získal hezké 5., 7. a 16. místo.

Kvalitní výkon v kategorii mužů podal i Marek Pavelka, který si vyplaval na svých oblíbených bi-finových tratích 4., 5. a 6. místo. Petr Bezchleba, jeden z trenérů žďárského Čochtanklubu, vybojoval na MČR 8. a 12. místo na tratích 400 a 800 RP.

Na základě výkonů během celé sezóny a na tomto MČR byl Jan Tesař vybrán do české juniorské reprezentace, která se ve dnech 11. - 18. července 2011 zúčastní Mistrovství Evropy juniorů v maďarském Miskolci. Přejeme mu hodně úspěchů.

(tes)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN