Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

Mistrovství ČR v PP a RP - České Budějovice Zpět
  30. - 31. 5. 2009
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Jan Tesař a Leoš Dospěl před startem

Vyvrcholením letošní sezóny ploutvových plavců žďárského Čochtanklubu se 30. - 31. května stalo Mistrovství České republiky v bazénových disciplínách, konané v Českých Budějovicích.

V chlapcích si nejlépe vedl Leoš Dospěl, který si vybojoval tři zlaté medaile a jednu stříbrnou v juniorské kategorii a také tři stříbrné medaile v mužích. Velice úspěšný byl také Dalimil Fišar, který si v juniorce vyplaval tři stříbrné a dvě bronzové medaile a mezi muži dvě druhá a jedno třetí místo. Mezi muži se neztratil ani Martin Zvěřina, který si přivezl zlatou a stříbrnou medaili za výborně výkony na tratích RP. Spolu se Martinem předvedl pěkné výkony i Petr Mucha, který se se svými časy umístil na 4.-10. místě mezi muži. Dalším úspěšným plavcem byl Honza Tesař, který si mezi dorostenci doplaval pro tři zlaté medaile a také pro dvě bronzové mezi muži. Pěkné výkony předvedl i Vojta Vidergot, když se na svých tratích umístil na 4.-10. místo.

Ani ženy se nenechaly zahanbit, když si Sylvie Růžičková vyplavala mezi dorostenci čtyři zlaté medaile a k tomu dvě stříbrné z kategorie žen. Zastínit se nenechala ani Lea Šimečková, která si na tratích BF a RP vyplavala tři stříbrné a dvě bronzové medaile.

Prestižním závodem se stala štafeta 4x200m PP, odkud si chlapci ve složení Dospěl, Fišar, Tesař a Mucha odvezli překrásné druhé místo. Díky svým časům byli Dalimil Fišar a Leoš Dospěl nominováni do juniorské reprezentace na Mistrovství Evropy, které proběhne letos v červenci v srbském Bělehradu.

(tes)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN