Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

Mistrovství ČR a Přebor kategorie B a C - Chomutov Zpět
  3. - 5. 6. 2005
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Ve dnech 3. - 5. 6. 2005 se 3 členové Čochtanklubu zúčastnili Mistrovství České republiky a Přeboru kategorií B (16 - 17 let) a C (14 - 15 let) v ploutvovém plavání a rychlostním potápění, které proběhlo v Chomutově. Aleš Dospěl (90), Petr Mucha (89) a Tomáš Flídr (91) si účast vybojovali splněním tvrdých nominačních limitů. Závodníky doprovázel trenér Martin Trnka.

Všichni tři reprezentanti našeho klubu naplnili očekávání trenéra a během závodů si vylepšovali osobní rekordy. Nejúspěšnějším členem této minivýpravy byl Aleš Dospěl, který v kategorii C získal 4 stříbrné medaile a 1 bronz. Bude-li Aleš i nadále zvyšovat svoji výkonnost, tak jak v poslední době, má určitě šanci probojovat se do širší nominace juniorské reprezentace. Ve stejné kategorii bojoval i Tomáš Flídr, který si vyplaval 1 bronzovou medaili. Na ostatních tratích Tomáš doplaval vždy těsně pod stupni vítězů, což je vzhledem k tomu, že byl jedním z nejmladších účastníků šampionátu, určitě povzbuzující.

V kategorii B se v dobrém světle ukázal Petr Mucha, který získal několik, tolik nepopulárních, bramborových medailí za 4. místa. Petr je taky velká naděje žďárského ploutvového plavání a vydrží-li mu jeho stávající tréninková morálka, můžeme od něho v budoucnosti jistě očekávat bohaté medailové úspěchy.

Trenér Martin Trnka byl s výkony svých svěřenců velmi spokojen a doufá, že na příští Mistrovství ČR pojede již početnější výprava.

(kra)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN