Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

PLAVECKÝ KURZ
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Tréninková základna mládeže (TZM)

Klubovna Žďár n.S.

Amfora Velké Dářko

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
---
602 511 800

Všechny kontakty >>

4. kolo MSLM - Přerov Zpět
  7. 10. 2006
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

V říjnu pokračovala série závodů mladších plavců (kat. E: roč. 96 a mladší, D: roč. 93 - 94, C: roč. 91 - 92) 4. kolem Moravskoslezské ligy mládeže v ploutvovém plavání a rychlostním potápění. Do Přerova se vydalo i žďárské družstvo se 7 děvčaty (Sylvie Růžičková, Daniela Bukáčková, Lea Šimečková, Nikola Halmová, Adéla Půžová a Natálie Vidergotová) a 10 chlapci (Štěpán Jáchym, Tomáš Flídr, Leoš Dospěl, Jan Tesař, David Štětka, Jakub Bednář, Adam Mattis, Vojtěch Vidergot, Martin Klobása a Tomáš Šimeček). Tentokrát se závodilo na tratích 800 PP a 50 RP (kat. C), 800 PP a 50 PP (kat. D), 400 PP a 50 PP (kat. E).

Již tradičně se dařilo Sylvě Růžičkové, která svými výkony vybojovala dvě zlaté medaile a potvrdila stoupající výkonnost. Nezapomínejme ani na úspěchy Honzy Tesaře, který získal 2 stříbrná místa, Štěpána Jáchyma s 1 zlatou medailí, Leoše Dospěla s 1 stříbrem a Vojty Vidergota, který dosáhl na stříbrné umístění a těsně mu unikla bronzová příčka. Pochvalu za předvedené výkony si zaslouží všichni zúčastnění plavci.

Celkově se náš klub drží na druhém místě za Lagunou Nový Jičín, ale je pronásledován zlínským klubem NEMO. V následujících týdnech bude následovat příprava na Finále ligy mládeže, které se koná v Mostě ve dnech 17. – 18. 11., kde poměří síly 3 nejlepší kluby z Čech a 3 nejlepší z Moravy a Slezska včetně našeho klubu.

(jach)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořilo nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN