Všechny kontakty >>

Přebor ČR kat. E, D - Tábor Zpět
  21. - 23. 11. 2003
  kompletní výsledky ve formátu PDF

Ploutvoví plavci Čochtanklubu ŽĎAS ze Žďáru nad Sázavou se zůčastnili Přeboru České republiky kategorie E a D, což jsou ročníky narození 90 a mladší. Závod proběhl ve dnech 21. - 23. 11 v Táboře.

Největším sběratelem medailí byl Leoš Dospěl, který získal 3 přebornické tituly na tratích 100, 200 a 400m PP. Navíc získal ještě stříbro a bronz. Největší překvapení připravila všem Daniela Bukáčková na trati 400m, kde získala přebornický titul ve výborném čase 4:39,56.

Dalšími úspěšnými závodníky byli Aleš Dospěl se ziskem 2 stříbrných a 3 bronzových medailí. Bronzová byla i Simona Fuchsová a Radka Hudečková.

Sbírku přebornických titulů doplnila štafeta chlapců do 13 let, která ve složení Dospěl Leoš, Jáchym Štěpán, Smolík Michal a Dospěl Aleš nedala soupeřům šanci a obě štafety, jak na 4x100m, tak i na 4x200m vyhrála. Po medaili sahala i poslední členka výpravy Lea Šimečková, ale bohužel vyplavala ve sprintu pouze nepopulární bramborovou.

Všichni závodníci našeho klubu si zlepšili svá maxima a tím se stal Čochtanklub v konkurenci 14-ti klubů z celé ČR druhým nejúspěšnějším za družstvem Uhlomostu Most.