Všechny kontakty >>

1. kolo Českého poháru v DPP – Otrokovice Zpět
  18. 5. 2008
  kompletní výsledky ve formátu PDF

Dne 18. 5. 2008 se ploutvoví plavci z Čochtanklubu zúčastnili 1. kola Českého poháru v dálkovém plavání s ploutvemi (DPP). Závod se již tradičně konal v Otrokovicích na Zlínsku a jako každý rok se na něj sjela kompletní česká špička.

V kategorii do 15 let svoji premiéru v DPP absolvoval Jan Tesař, který potvrdil svoji vzrůstající formu z bazénu a vybojoval na trati 1500m vynikající 2. místo. Ve stejném "stříbrném" duchu se drželi i zkušení závodníci Daniela Bukáčková a Leoš Dospěl, které v kategorii 16 – 17 let v závodě na 4500m překonal pouze jeden závodník. Ve startovním poli juniorů se neztratil ani Dalimil Fišar, který obsadil nevděčné čtvrté místo.

V seniorské kategorii v závodě na 4500m skvěle zaplavali Petr Mucha a Michal Smolík, kteří obsadili stříbrnou a bronzovou pozici. Tyto vynikající výsledky jsou dobrou zprávou před blížícím se MČR v DPP, které se bude konat v půlce června v Těrlicku, kde budou naši muži obhajovat titul MČR v štafetovém závodě.