Čochtanklub Žďár nad Sázavou - ploutvové plavání, plavání s ploutvemi, rychlostní potápění, DPP, Bi-Fins, potápění, finswimming, diving

Logo English version
Logo ÚVOD   SPORT   POTÁPĚNÍ   KLUB   KONTAKTY   FOTOGALERIE   KE STAŽENÍ   ODKAZY
Logo

Svaz potápěčů Moravy a Slezska CMAS

NÁBOR DO ODDÍLU
TRÉNINKY, PŘÍSPĚVKY
TERMÍNOVÁ LISTINA
TRENÉŘI TZM
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
CO TO JE PP?
ARCHIV VÝSLEDKŮ
PLAVECKÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Sledujte nás Facebooku:

Profil Čochtanklubu >>

S aktuálními fotkami ze závodů a klubových akcí ;-)

Tréninková základna mládeže (TZM)

Amfora Velké Dářko

Klubovna Žďár n.S.

Rychlé kontakty

E-mail: cochtanklub@email.cz

TZM:
Klubovna ZR:
Amfora:
Potápění:
777 142 787
602 413 717
777 142 787
602 511 800

Všechny kontakty >>

Zlatá ploutev - Praha Zpět
  9. 12. 2006
  kompletní výsledky ve formátu PDF  

Po čtrnáctidenní pauze se plavci Čochtanklubu zúčastnili posledního závodu roku 2006, kterým byla Zlatá ploutev Prahy. Úplně první závod v životě to byl pro naše nejmladší plavce Davida Musila, Roberta Götze, Michala Hrdličku, Pavla Císaře a Filipa Dlouhého. Závodu se zúčastnili i zkušení závodníci Tomáš Šimeček, Čestmír Paclík, Petr Mucha, Aleš Dospěl, Štěpán Jáchym a Tomáš Flídr.

Do závodu byly zařazeny netradiční disciplíny jako slalom mezi obručemi, 50 m BiFins (plavání s roznožkami kraulem) a 25 RP (pod vodou). Z těchto tří disciplín byli po sečtení bodů vyhlášeni vítězové v jednotlivých kategoriích. Mezi ně patřili i naši plavci. David Musil zvítězil ve svém ročníku (97), stejně jako Tomáš Šimeček (96). Druhý v kategorii C (14-ti a 15-ti letí) skončil Štěpán Jáchym a na třetí místo dosáhli Pavel Císař (v roč. 98) a Aleš Dospěl v kat. B (16-ti a 17-ti letí). Ostatní plavci podali také výborné výkony a stupně vítězů jim unikli jen těsně.

Hlavním, poněkud extrémním závodem, je Zlatá ploutev. Dvojčlenná družstva musí uplavat 100 RP (pod vodou) pouze s jednou lahví se vzduchem, hned poté vytáhnout ze 4-metrové hloubky závaží (pneumatiku), uplavat s ní 50 metrů, vytáhnout závaží na břeh, následně volným stylem, ale co nejrychleji, uplavat dalších 50 metrů a nakonec se potopit pro harpunu, trefit co nejpřesněji terč a dotknout se stěny, čímž je závod ukončen. Naše dvojice Petr Mucha a Aleš Dospěl získala vynikající třetí příčku v celkovém hodnocení všech kategorií. Nejmladší závodníci v tomto závodu nestartovali.

Trenér Martin Trnka byl spokojen s výkony svých svěřenců, protože se ukázalo, že i na konci sezóny jsou plavci výborně připraveni na jakýkoliv typ závodu.

(jach)

Podporují nás:

Podpořilo Město Žďár nad Sázavou

Podpořila nás Národní sportovní agentura
Kraj Vysočina

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, domény
Vodaservis s.r.o. - úprava pitných, technologických a bazénových vod
Barbora Flesarová - účetní
ProPelety - profesionální řešení na pelety

Značení a popis laserem - Roman Sýkora

Power Plastics s.r.o.

WOHN - BAU s.r.o.
K-Wash
KODEX Knoflíček s.r.o.

    KRÁLI.CZ WEBDESIGN